Oprava: Přesný součet měr může vrátit nesprávné hodnoty, pokud definujete agregací nepřekrývající oddíly v přesný součet skupiny měr v SSAS 2008 R2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2501558 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Společnost Microsoft distribuuje opravy Microsoft SQL Server 2008 R2 jako jednoho souboru ke stažení. Protože opravy jsou kumulativní a každá nová verze tedy obsahuje všechny opravy hotfix a opravte všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozích SQL Server 2008 R2 release.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Instalaci Microsoft SQL Server 2008 R2 Analysis Services (SSAS 2008 R2).
  • Vytvořit nepřekrývající oddílů ve skupině měr. Skupiny měr obsahuje opatření, která používá funkci DistinctCount.

    Poznámka:Překrývající se jiné oddíly jsou oddíly, které mají nepřekrývající rozsahů hodnot.
  • V oddílech nepřekrývající definujete agregací.
  • Spuštění dotazu multidimenzionálního výrazu (MDX), odešle dotaz DistinctCount rozměr.
V tomto scénáři může vrátit DistinctCount rozměr nesprávné hodnoty. Vrácená hodnota může být dvojité nebo ztrojnásobit skutečné hodnoty.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože využití agregace v dotazu MDX způsobuje SSAS 2008 R2 nesprávně skenování agregace vícekrát. K tomuto problému dochází pouze při nastavování nepřekrývající oddíly, které obsahují DistinctCount opatření.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci

SQL Server 2008 R2

Oprava tohoto problému vydání kumulativní aktualizace 6. Další informace o možnostech získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2008 R2 získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2489376Kumulativní balíček aktualizace 6 pro SQL Server 2008 R2
Poznámka:Vzhledem sestavení jsou kumulativní, každá nová verze opravy obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozích SQL Server 2008 R2 release. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání opravy, které tuto opravu hotfix obsahovat. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
981356SQL Server 2008 R2 sestavení, které byly vydány po vydání serveru SQL Server 2008 R2

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2501558 - Poslední aktualizace: 21. února 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Analysis Services
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2501558 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2501558

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com