Zálohovací software nefungují správně s vzdálené úložiště spravované svazky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 249734 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem při obnovení registru v případě, že nastane problém. Informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Starší (nebo "starší") poskytnutý dodavatelem zálohovací programy nemusí být vědoma soubory služby (RSS) Windows 2000 vzdáleného úložiště, které byly přesunuty do úložiště offline. Pokud tyto soubory jsou přesunuty do sekundárního úložiště, je vytvořen bod změny zpracování, který obsahuje informace o souboru, jako je například vlastnost informace (včetně datum vytvoření/přistupovat, informace o zabezpečení a další informace), které pravděpodobně muset přistupovat bez navrácení souboru z úložiště.

Když například program zálohuje svazek obsahující soubory RSS, může způsobit nežádoucí chování, jako například zálohování dat nepoužitelná pásku nelze použít pro obnovení nebo inicializace navrácení všech souborů úložiště offline.

Jak potíže obejít

Upozornění: Použijete-li Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.

Tento problém vyřešit, můžete přidat položku registru, který způsobuje, že záložní program Přeskočit tyto soubory při zálohování svazku. Přidat tuto položku:
 1. Pomocí Regedt32.exe, vyhledejte následující klíč:
  HKLM\System\CurrentControlSet\Services\Rsfilter
 2. Pod klíčem výše uvedené přidat nový klíč s názvem parametry.
 3. Nové parametry klíči přidejte následující hodnotu:
  SkipFilesForLegacyBackup: REG_DWORD: 0x1
  Pro hodnotu 0 = vypnuto a 1 =.

 4. Ukončete program Editor registru a restartujte počítač.

Další informace

Program Backup (Ntbackup.exe), která je součástí systému Windows 2000 si je vědoma soubory RSS a zpracovává odpovídajícím způsobem. Verze Ntbackup.exe, které jsou součástí Microsoft Windows NT však jsou považovány za starší zálohovací programy.

Vlastnosti

ID článku: 249734 - Poslední aktualizace: 1. února 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbackup kbprb KB249734 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:249734

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com