Bul ve size en son ziyaret Web sayfalarına geri dön

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2496029 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Internet Explorer 6 Geçmiş listesini bulun ve Web sitelerine ve daha önce ziyaret ettiğiniz sayfaları döndürmek kolaylaştırır. Daha sonra geri dönmek kolay bir şekilde bugün olduğu veya birkaç hafta önce her sayfanın Geçmiş listesini kaydedebilir, ziyaret ettiğiniz.

Daha fazla bilgi

O, yalnızca ziyaret edilen Web sayfasına dön

En son ziyaret ettiğiniz sayfa dönmek için tıklatınYedeklemeInternet Explorer 6 araç çubuğundan düğme.

' I tıklatınİletadımlarınızı ve tıklattığınız önce ziyaret ettiğiniz sayfalara dönmek için düğmeyiYedeklemedüğme.

Bu oturumda ziyaret ettiğiniz son dokuz sayfadan birini görmek için küçük siyah oku sağ tarafındaki Ek Yardım düğmesini tıklatın.Yedeklemeveyaİletdüğmesini ve sonra listeden istediğiniz sayfayı tıklatın.

Bu resmi kapatBu resmi aç
Internet Explorer 6 araç çubuğunda ileri düğmesiO, bugün ziyaret edilen Web sayfası veya birkaç hafta önce

Bir ilginç, ancak Unutulan olduğu yere dönmek için Web'de, bugüne kadar stumbled? Kurtarma için Geçmiş listesini!

Internet Explorer 6, bugün hem de daha önce ziyaret ettiğiniz Web sayfalarını otomatik olarak kaydeder. Bunları Geçmiş çubuğunu klasörlerde ettiğiniz güne göre düzenler. Her gün içinde Web sitelerini ziyaret ettiğinde, bu sitede bu klasördeki her sayfaya koymak klasörler alfabetik olarak düzenler. (Internet Explorer 6 başlangıç ile son 20 gün boyunca her ziyaret depolar, ancak bu numarasını değiştirebilirsiniz. Ne de öğreninZiyaret, Internet Explorer 6 parça sayfaları gün sayısını değiştirmeAşağıdaki bölümü.)

Şöyle geçmiş listesinde sayfaları bulmak:

 1. Internet Explorer 6 araç çubuğundaki geçmiş çubuğu ekranın sol tarafındaki geçmiş button.Internet Explorer 6'yı açar'ı tıklatın.
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  Internet Explorer 6 araç çubuğundaki Geçmiş düğmesini
 2. Geçmiş çubuğunda bugün ziyaret ettiğiniz tüm siteleri görmek istediğiniz search.For örnek için istediğiniz süreyi tıklatın. Adım 2 Aşağıdaki resme bakın.
 3. Sayfa listesini açmak için Web sitesi klasörünü tıklatın ve sonra Web sayfasını görüntülemek için sayfanın bağlantısını tıklatın. Adım 3 Aşağıdaki resme bakın.
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  Geçmiş döneme göre sıralanmış Web sayfalarını gösteren çubuk
 4. Geçmiş çubuğunu kullanarak bitirdiğinizde Kapat düğmesini tıklatın.
İpucu:Geçmiş listesinden, herhangi bir Web sitesi veya sayfa silebilirsiniz. Bir Web sitesine klasör veya Web sayfasını sağ tıklatın veSil.
Bir uyarı notu:Bir Web sitesi klasörünü silerseniz, Internet Explorer 6, klasörleri ve bu klasörde depolanan tüm sayfalara tüm bağlantıları siler.

Son ziyaret edilen Web sayfaları Sırala
Sık ziyaret ettiğiniz Web sayfalarını tarihe göre sıralama yanı sıra, aynı zamanda bunları site, en çok ziyaret edilen ve sipariş bugün ziyaret edilen düzenleyebilirsiniz. İçindeHistoryçubuk, yanındaki küçük siyah oku tıklatınViewdüğmesini tıklatın ve Web sayfaları sıralamak istediğiniz şekli seçin.


Belirli bir Web sayfası arama

Bir Web adresi veya Web sayfası farklı bir sözcük unutmayın, geçmişi, word Web sayfasını aramak arama yapabilirsiniz.

İçindeHistoryçubuk, tıklatınayrılmış .düğme. Terim veya tümcecik aradığınız ve'ı tıklatın arama kutusuna yazın.ayrılmış .Şimdi. Internet Explorer 6, teriminin mention adresi veya Web sayfasını içeren tüm Web sayfalarının listesini görüntüler.

Değiştirme sayfaları ziyaret edilen gün sayısı izlenen

Varsayılan olarak, Internet Explorer 6 için 20 gün ziyaret ettiğiniz her Web sayfasına kaydeder; bir zaman aralığı değiştirebilirsiniz. Perhaps you're doing some in-depth research and want to store Web page links for a longer period of time. Or perhaps you spend a lot of time on the Web and you want to free up a little bit of disk space by limiting the number of days Internet Explorer 6 remembers your visits. Whatever the reason, it's easy to change the number of days.

 1. In Internet Explorer 6, on theAraçlarımenüsünde tıklatınInternet Seçenekleri.
 2. ÜzerindeGeneltab, under History, change the number of days that theHistorylist keeps track of your pages, and clickTamam..

Özellikler

Makale numarası: 2496029 - Last Review: 14 Ocak 2011 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 Service Pack 1
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2496029 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2496029

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com