Kuidas leida ja naasmine hiljuti külastatud veebilehtede

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 2496029 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Kokkuvõte

Internet Explorer 6 ajalooloend on lihtne leida ja naasmine veebisaite ja varem külastatud lehtedele. Kas see on täna või paar nädalat tagasi, ajaloo loendi saate salvestada iga lehekülje külastate, nii et see on lihtne minna tagasi hiljem.

Lisateave

Naasmine veebilehele, mida te lihtsalt külastas

Tagastab viimase lehe olete külastanud, Internet Explorer 6 klõpsake tööriistariba nuppu tagasi .

Nuppu edasi vaadetes ja naasmiseks lehti olete külastanud klõpsasite nuppu tagasi .

?ks külastatud käesoleva seansi ajal viimati üheksast lehest, klõpsake väike must nool paremas servas nuppu tagasi või edasi ja seejärel klõpsake loendis soovitud lehte.

Ahenda see piltLaienda see pilt
Edasi, tööriistariba Internet Explorer 6Täna külastatud veebilehe või paar nädalat tagasi

On teil kunagi stumbled huvitav veebileht, tahtsin tagasi pöörduda, kuid unustatud, kus see oli? Ajaloo loend appi!

Internet Explorer 6 salvestab automaatselt nii täna kui ka varem külastatud veebilehti. Ta korraldab neid kaustadesse riba ajalugu külastatud päevade kaupa. Jooksul iga päev, ta korraldab veebisaite, tähestiku järjekorras kaustades, pannes iga lehekülje külastas sellel saidil selles kaustas. (Internet Explorer 6 talletab iga külastus 20 päeva alustada, aga seda numbrit saab muuta. Õppida, kuidas muuta päeva Number, et Internet Explorer 6 lood lehti olete külastanud allpool jaotises.)

Siin on, kuidas leida lehekülgi ajaloo loend:

 1. Internet Explorer 6 klõpsake tööriistariba nuppu ajalugu.Internet Explorer 6 avab ekraani vasakus servas riba ajalugu.
  Ahenda see piltLaienda see pilt
  Ajalugu Internet Explorer 6 tööriistariba nupule
 2. Klõpsake riba ajalugu ajavahemik, mida soovite otsida.Näiteks võite näha kõik saidid, mida olete külastanud. Samm 2 alloleval pildil näha.
 3. Klõpsake veebisaidi kausta lehti loendi avamiseks klõpsake linki Kuva veebilehe enda lehele. Vt samm 3 alloleval pildil.
  Ahenda see piltLaienda see pilt
  Baar, mis näitab aja järgi veebilehtede ajalugu
 4. Kui olete lõpetanud kasutades riba ajalugu, klõpsake nuppu Sule.
Vihje:Te saate kustutada mis tahes veebisaidi või -lehe ajaloo loend. Paremklõpsake soovitud veebisaidi kausta või veebilehe ja klõpsake nuppu Kustuta.
Hoiatustrahvi teadmiseks: Soovitud veebisaidi kausta kustutamisel kustutab Internet Explorer 6 kaustad ja kõik lingid lehtedele, mis on talletatud sellesse kausta.

Sordi hiljuti külastanud veebilehti
Lisaks sortimine kuupäeva sagedamini külastatud veebilehtede, saate ka neid organiseerida saidi, kõige suurema külastatavusega ja tellimuse külastas täna. Ajalugu baaris, väike musta noolt nupu Vaade ja valige, kuidas soovite sortida veebilehti.


Mingile konkreetsele veebilehele otsing

Kas sa mäletad eristav sõna veebiaadress või veebilehe enda suuna, saate otsida selle sõna otsima veebilehe ajaloo.

Riba ajalugu nuppu Otsi . Tippige otsinguväljale sõna või fraas, te otsite, ja klõpsake nuppu Otsi nüüd. Internet Explorer 6 kuvatakse kõik veebilehti, mis sisaldavad mainida selle mõiste aadress või veebilehe.

Muutke päeva Number et külastatud lehekülgede jälgitakse

Vaikimisi salvestab Internet Explorer 6 iga külastate 20 päeva ? teatava aja jooksul saate muuta. Võib-olla sa teed mõned põhjalikud uuringud ja soovite salvestada veebilehe linke pikema aja jooksul. Või ehk sa kulutad palju aega netis ja soovite vabastage pisut kettaruumi päevade Internet Explorer 6 piirates natuke mäletab oma külastust. Ükskõik millisel põhjusel, see on lihtne muuta päevade arvu.

 1. Internet Explorer 6, klõpsake menüü Tööriistad käsku Interneti-suvandid.
 2. Vahekaardil üldist jaotises ajalugu muuta et ajalooloendi hoiab ülevaadet oma lehekülgi päevade arv, ja klõpsake nuppu OK.

Atribuudid

Artikli ID: 2496029 - Viimati läbi vaadatud: 7. juuni 2013 - Redaktsioon: 1.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 hoolduspakett SP 1
Märksõnad: 
kbmt KB2496029 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 2496029

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com