Microsoft Silverlight Güncelleştirmesi: 14 Şubat 2011

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2495644 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Microsoft Silverlight, bir çapraz tarayıcı, yeni nesil – Microsoft .NET tabanlı medya deneyimlerini ve zengin etkileşimli uygulamalar Web sunan eklentisi çoklu ortam eklentisidir. Bu makalede, Silverlight 4 genel dağıtım sürümü 4.0.60129.0 açıklanır. Bu güncelleştirmenin 14 Şubat 2011'de yayımlanmıştır.

Silverlight güncelleştirmesi bilgileri

Microsoft Silverlight için bir güncelleştirme kullanılabilir. Bu güncelleştirme, Silverlight'ın önceki sürümlerinden yükseltme olmayan yeni bir yapı (sürüm 4.0.60129.0) sağlar. Bu güncelleştirme geçerli Silverlight yükleyicileri içinde bulunur. Bilgisayarınıza Silverlight yüklü değilse, yükleyici, Microsoft Update veya Windows Server Update Services (WSUS) tarafından sunulacaktır. WSUS Feature Pack yakında hazır olacaktır.

Yükleme bilgileri

Bu güncelleştirme aşağıdaki kaynaklardan edinilebilir.

Silverlight sitesi

Silverlight yükleyicisi, bu güncelleştirme önceki tüm güncelleştirmeleri içerir. Silverlight'ın en son sürümünü bilgisayarınıza yüklemek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:

Microsoft update

Bu güncelleştirmeyi Microsoft Update kullanıcıları için kullanılabilir. Bilgisayarınızda yüklü Silverlight'ın önceki bir sürümü varsa, bu güncelleştirme "Microsoft Silverlight Güncelleştirmesi (KB 2495644)." olarak sunulacak mı

Silverlight'ı kaldırmak için

Ayrıntılı bilgileri görüntülemek veya gizlemek için burayı tıklatın

Bu güncelleştirmeyi gizlemek ve böylece yeniden görünmez nasıl

Ayrıntılı bilgileri görüntülemek veya gizlemek için burayı tıklatın

Daha fazla bilgi

Bu güncelleştirme tarafından giderilen sorunlar

Sorun 1Zaman damgası, Silverlight için VC-1 codec bileşeni kullanılarak içerik yürüttüğünüzde, yanlış bir değer değiştirilir. Zaman damgası içeriğin 4.8nanoseconds gücü için 2'den büyük olduğunda bu sorun oluşur. Bu sorun oluştuğunda aşağıdaki belirtilerle karşılaşabilirsiniz:
 • Video içeriği yürüttüğünüzde, doğru yürütülmez. Ancak, ses doğru oynar.
 • Windows Internet Explorer'ın içerik yürüttüğünüzde, pencerenin alt-leftcorner üzerinde bir "Sayfa üzerinde hata" iletisi görüntülenir. Bu iletiyi çift tıklatırsanız birSystem.OverflowException özel durum oluşturuldu ve aşağıdaki aşağıdaki çağrı yığını oluşturulur:
  mscorlib.dll!System.TimeSpan.Interval(double value, int scale) 
  System.Windows.dll!MS.Internal.XcpImports.ConvertCValueForManagedWithType(System.
  Type propertyType, ref MS.Internal.CValue outVal, int outDOType, bool 
  releaseObjectReference, bool deleteBuffer, MS.Internal.IManagedPeerBase fromObject 
  System.Windows.dll!MS.Internal.XcpImports.GetValue(MS.Internal.IManagedPeerBase 
  managedPeer, System.Windows.DependencyProperty property)         

Sorun 2Piksel gölgelendiricisi etkisi Performans Profil Oluşturucusu'nda bir Silverlight uygulamasını açtığınızda Microsoft Visual Studio IDE çöküyor.

Sorun 3Silverlight 4 Mac OS X için Mozilla Firefox 64-bit sürümlerinde çalışmaz. Bu güncelleştirme, eklenti barındırma behavious değiştirir. Bu güncelleştirme, Mac OS X için Firefox 64-bit sürümlerinde 32 bit işlem olarak çalıştırmak Silverlight sağlar.

Sorun 4Silverlight yükselttikten sonra bir "6207" DRM hatası oluşur.

Sayı 5Silverlight 4 uygulama denetimi satır içi veri şablonu varsa, bir bellek sızıntısı oluşur.
Bu sorun hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
Satır içi XAML içinde DataTemplates bellek sızıntısı sorunu

Sorun 6Uygulama adı değiştirilmişse, Silverlight 4 tarayıcı dışı uygulama yükseltme yapamazsınız.

Sorun 7Kendi veri bilgileri yeniden yönlendirilmiş ortam akışları için ortam hatası düzgün işlenmez. Silverlight 4'ün önceki sürümlerinde belirli yapılandırmalarında bu sorun oluşur.

Bu güncelleştirme tarafından eklenen özelliğiBu güncelleştirme, Silverlight ağ gecikmesi yüzde 90'en çok artıran bir özellik ekler. Silverlight sürümü 4.0.60129.0 veya sonraki sürümler kullanılarak oluşturulan Silverlight uygulamaları için özellikle tasarlanmıştır. Bu özellik, uygulamalarınızda kullanma hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2505882 Silverlight 4 sürüm 4.0.60129.0 geliştirilmiş HTTP yığın gecikme süresi'nden yararlanmak nasıl

Referanslar

Silverlight hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitelerini ziyaret edin:
Silverlight Yönetim
Microsoft Silverlight
Silverlight Geliştirici Kaynakları
Bu güncelleştirmeyle ilgili sorunları bildirmek veya Microsoft Silverlight geliştirme ekibi için her türlü geribildirim göndermek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret için:
Microsoft Connect
Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft, bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği hakkında zımni veya başka türlü hiçbir garanti vermez.

Özellikler

Makale numarası: 2495644 - Last Review: 21 Haziran 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Silverlight 4
Anahtar Kelimeler: 
kbfix atdownload kbexpertiseadvanced kbinfo kbcip kbsurveynew kbmt KB2495644 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2495644

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com