Brak niestandardowych przesłonięcia zagrożeń Endpoint Protection

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2494908 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Zagrożenie zastępuje że była wcześniej utworzone w Forefront ochrony punktu końcowego (FEP) lub brakuje obszar ochrony końcowy 2012 System Center (SCEP) konsoli Menedżer konfiguracji. Klienci również brak zagrożeń przesłonięcia przez procesor FEP lub SCEP zasad. Zagrożenia, z którymi chcesz zezwolić za pośrednictwem zasad są czyszczone przez klienta FEP lub SCEP podczas powinni.

Przyczyna

Może się to zdarzyć, jeśli zagrożenie zastąpienie sekcji procesor FEP lub SCEP zasad jest zastępowany puste dane. Występują dwie sytuacje, które mogą spowodować zagrożenie zastąpienie sekcji zostaną zastąpione danymi puste i albo sytuacja powoduje, że symptomy opisane w tym artykule. Poniżej wymieniono sytuacje:
  • FEP lub SCEP zasad jest edytowany z konsoli Menedżer konfiguracji na komputerze, na którym nie zainstalowano FEP lub SCEP oprogramowania klienckiego.
  • Wyścigu danych w interfejsie użytkownika również mogą powodować ten problem, jeśli otwarte, edytowany i zapisany przed FEP FEP lub SCEP zasad lub zakończeniu SCEP Wyliczanie definicji w interfejsie użytkownika. Ponieważ interfejs użytkownika nie jest całkowicie wypełniony, pusta sekcja jest zapisywany do przesłonięcia zagrożeń. Ten proces wyliczenie zajmuje zwykle mniej niż minutę. Ten proces występuje tylko po raz pierwszy FEP lub SCEP polityki otwarcia sesji Menedżer konfiguracji interfejsu użytkownika lub po zaktualizowaniu definicji na procesor FEP lub SCEP klienta, który chroni komputer obsługujący konsoli Menedżer konfiguracji.

Rozwiązanie

  • Nie należy edytować zasady FEP lub SCEP z konsoli Menedżer konfiguracji na komputerze, na którym nie zainstalowano FEP 2010 lub SECP 2012 oprogramowania klienckiego. Jeśli na komputerze obsługującym konsoli Menedżer konfiguracji nie jest zainstalowane oprogramowanie klienta FEP, należy zainstalować oprogramowanie klienta FEP lub SECP, aby uniknąć tego problemu.
  • Aby rozwiązać drugiego przyczynę, należy nadać FEP lub SECP zasad interfejsu użytkownika wystarczający czas na załadowanie sekcji Zastępowanie zasad. Można zweryfikować, że sekcja jest ładowany przez kliknięcieOchrony przed złośliwym oprogramowaniem kartę, a następnie klikając Zastępuje. Jeśli Wyświetla okno dialogowe Ładowanie danych wiadomości, zastępowania danych nie jest jeszcze załadowany do interfejsu użytkownika (ten proces zazwyczaj trwa krócej niż minutę). Jeśli widzisz niestandardowe zagrożeń zastąpić dane w tej sekcji są ładowane dane i zasady mogą być stosowane.

Więcej informacji

Okno dialogowe zasad FEP lub SCEP w konsoli Menedżer konfiguracji pobiera listę wszystkich znanych zagrożeń z oprogramowania klienckiego FEP 2010 lub SECP 2012 zainstalowany w tym samym systemie. Gdy dane są zbierane, FEP/SECP buforuje go w pamięci procesu interfejsu użytkownika. Oznacza to, że w tej samej sesji tylko będzie opóźnienie ładowania tego danych pierwszym otwarciu zasad FEP/SECP do edycji. Jednak podczas pierwszego otwierania zasad FEP lub SECP po uruchomieniu konsoli Menedżer konfiguracji zastępowania danych może nie mieć wystarczającą ilość czasu na ładowanie, zanim zostanie zapisana zasada i pustego zastąpienie sekcji mogą zostać zapisane z polityką, utratą danych dostosowanych override.

Firma Microsoft zapoznała się tego problemu i zostanie rozwiązany w przyszłej wersji produktu.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2494908 - Ostatnia weryfikacja: 3 lipca 2012 - Weryfikacja: 1.1
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Forefront Endpoint Protection 2010
  • Microsoft System Center 2012 Endpoint Protection
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2494908 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2494908

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com