Oprava: Snížení výkonu vykreslování pro SQL Server 2008 R2 Reporting Services v režimu Integrováno se serverem SharePoint sestavu obsahuje výrazy "Přejít na adresu URL" akce

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2492329 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.

Společnost Microsoft distribuuje opravy Microsoft SQL Server 2008 R2 jako jednoho souboru ke stažení. Protože opravy jsou kumulativní a každá nová verze tedy obsahuje všechny opravy hotfix a opravte všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozích SQL Server 2008 R2 release.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Reporting Services (SSRS) nainstalovat a nakonfigurovat pro režim Integrováno se serverem SharePoint.
  • Nasadit sestavu do knihovny dokumentů služby SharePoint.
  • Sestava obsahuje oblast dat Tablix. Není textové pole uvnitř Tablix a do tohoto textového pole můžete definovat,Přejít na adresu URLAkce Tablix jako výraz.
  • Výraz vytvoří hypertextový odkaz na jinou sestavu pomocí rsViewerpage.aspx vPřejít na adresu URLvýraz v následujícím příkladu:
    = "http://název_serveru/_layouts/ReportServer/RSViewerPage.aspx?rv:RelativeReportUrl=/Shared prodejní doklady/zaměstnanec souhrnné 2008.rdl"
  • Při vykreslování sestavy v režimu Integrováno se serverem SharePoint.
V tomto případě výkon vykreslování sestavy je mnohem pomalejší než výkon vykreslování v nativním režimu. Navíc mnoho chyb "filenotfoundexception" jsou zapisovány do protokolu služby Reporting Services.

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu chyby v režimu Integrováno se serverem SharePoint bezpečnostních. Každé textové pole Tablix, obsahující rsViewerpage.aspx vPřejít na adresu URLVýraz se pokouší volat objektového modelu služby SharePoint. Však toto volání se nezdaří s chybou "filenotfoundexception". Proto snížení výkonu dochází, pokud existuje mnoho textových polí tohoto druhu vykreslit.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci

Oprava tohoto problému vydání kumulativní aktualizace 6. Další informace o možnostech získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2008 R2 získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2489376Kumulativní balíček aktualizace 6 pro SQL Server 2008 R2
Poznámka:Vzhledem sestavení jsou kumulativní, každá nová verze opravy obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozích SQL Server 2008 R2 release. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání opravy, které tuto opravu hotfix obsahovat. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
981356SQL Server 2008 R2 sestavení, které byly vydány po vydání serveru SQL Server 2008 R2

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o tom, jak předat parametry sestavy URL přímo zprávu v knihovně dokumentů služby SharePoint naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
Předávání parametrů sestavy URL sestavy v knihovně dokumentů služby SharePoint v bezpečnostních 2008 a bezpečnostních 2008 R2
Další informace o tom, jak přidat hypertextový odkaz na adresu URL navštivte následující web společnosti Microsoft:
Jak lze přidat hypertextový odkaz na adresu URL (Reporting Services)
Další informace o terminologii aktualizace softwaru získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2492329 - Poslední aktualizace: 21. února 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Reporting Services
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2492329 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2492329

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com