Import řešení nemusí být úspěšný v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 2011

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2491352 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o import řešení v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 2011 import nemusí být úspěšná. Navíc může zobrazit následující chybová zpráva:

0x80048298 - System.Web.Services.Protocols.SoapException: definice sestavy není platný. Podrobnosti: Definice sestavy má neplatný cílový obor názvů 'http://schemas.microsoft.com/sqlserver/reporting/2010/01/reportdefinition' které nelze inovovat.

v Microsoft.ReportingServices.WebServer.ReportingService2005Impl.CreateReport (řetězec sestava, řetězec nadřazené logická přepsat Byte [] Definice [Vlastnosti] vlastnosti [Upozornění] & upozornění)

v Microsoft.ReportingServices.WebServer.ReportingService2005.CreateReport (řetězec sestava, řetězec nadřazené logická přepsat Byte [] Definice [Vlastnosti] vlastnosti [Upozornění] & upozornění)


Příčina

K tomuto problému dochází, protože jeden z vlastních sestav se roztok je vytvořen v rámci SQL Reporting Services 2008 R2. První část chybové zprávy znamená, že sestava byla vytvořena v SQL Reporting Services 2008 R2. Při pokusu o import řešení do prostředí aplikace CRM, který byl nakonfigurován pomocí SQL Reporting Services 2008 zobrazí chybová zpráva, protože obor názvů této verze nepodporuje schéma SQL Reporting Services 2008 R2.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod.

Metoda 1

Roztok importujte do prostředí, který byl nakonfigurován pomocí SQL Reporting Services 2008 R2.

Metoda 2

Vytvořit stejnou sestavu SQL Reporting Services 2008 prostředí. Potom odeslat novou zprávu do aplikace Microsoft Dynamics CRM a zahrnout nové sestavy vaše řešení.

Vlastnosti

ID článku: 2491352 - Poslední aktualizace: 25. února 2011 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 2011
  • Microsoft Dynamics Live CRM Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmbsmigrate kbsurveynew kbprb kbmt KB2491352 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2491352

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com