INFORMACE: Princip adresářů šifrované

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 248723 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

V systému Windows 2000 a Microsoft Windows XP poskytuje možnost šifrování souborů a adresářů na svazcích NTFS. Na rozdíl od souborů obsah a proudy adresáře nejsou zašifrovány. Místo toho při šifrované adresář soubory umístěné v rámci adresáře jsou automaticky zašifrovány. Tento článek vysvětluje, jak šifrování platí adresářů.

Další informace

Systém souborů NTFS v systému Windows 2000 a Windows XP poskytuje možnost šifrování obsah souborů s funkcí EncryptFile() programy Win32. EncryptFile() šifruje všechny datové proudy v zadaném souboru pomocí kryptografických poskytovatel metadat nainstalována v počítači a volající proces soubor šifrovací klíče. Výsledkem je pouze účet, který soubor zašifroval, může dešifrovat jej.

Volání EncryptFile() mohou být zadány adresáře, ale obsah adresáře jsou nikdy zašifrován a Jestliže adresář obsahuje další datové proudy, nejsou šifrované datové proudy. Při volání EncryptFile() na adresář NTFS přidá atribut šifrování (FILE_ATTRIBUTE_ENCRYPTED) do adresáře. S atribut šifrování adresářů jsou označovány jako "zašifrované adresáře."

Soubory přidané do zašifrované adresáře jsou automaticky zašifrovány Pokud nejsou již zašifrována. Podadresáře do zašifrované adresáře přidán také přijímat atribut šifrování. Soubory, které existovaly v adresáři před nastavit jeho atribut šifrování nejsou ovlivněny. Přestože atribut šifrování způsobí nové soubory automaticky zašifrovány, nezabrání z právě dešifrovat soubory. Jejich může být dešifrován jednotlivě s funkce DecryptFile(). Automaticky zašifrovány soubory také dešifrovány není při přesunutí ze zašifrované adresáře.

Protože NTFS nešifruje obsah nebo proudy (pokud existuje) adresáře každému, kdo má přístup seznamu adresáře (definice DACL v popisovači zabezpečení do adresáře) lze zobrazit jeho obsah. Také zabezpečit adresář, musíte nastavit seznamu DACL v popisovači zabezpečení do adresáře odpovídajícím způsobem.

Vlastnosti

ID článku: 248723 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Win32 Application Programming Interface na těchto platformách
    • the operating system: Microsoft Windows 2000
    • the operating system: Microsoft Windows XP
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbfileio kbinfo kbkernbase kbsecurity KB248723 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:248723

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com