Oprava: Aplikace dojde po jeho zavření poslední připojení k souboru místní krychle v bezpečnostních 2008 R2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2483381 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Společnost Microsoft distribuuje opravy Microsoft SQL Server 2008 R2 jako jednoho souboru ke stažení. Protože opravy jsou kumulativní a každá nová verze tedy obsahuje všechny opravy hotfix a opravte všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozích SQL Server 2008 R2 release.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Spuštění aplikace, která otevře připojení k místní krychle v Microsoft SQL Server 2008 R2 Analysis Service (SSRS 2008 R2).
  • Aplikace otevře a zavře připojení několikrát, když aplikace vytvoří místní krychle. Například spuštění některého z následujících aplikací:
    • Spuštění aplikace Microsoft Excel otevírat a zavírat připojení k místní krychli několikrát.
    • Spusťte aplikaci Microsoft Access otevřít a zavřít připojení k místní krychli při přepínání mezi zobrazením grafu kontingenční tabulky.
    • Spuštění MSOLAP, ADOMD.NET nebo zaměstnance AMO Poskytovatel aplikace k manipulaci s připojením místní krychle.

  • Aplikace se pokouší zavřít poslední připojení k místní krychli.
V tomto případě může dojít k chybě.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože dojde k chybě s rasy podmínku mezi podprocesy uvnitř motoru místní krychli služby Analysis Service (Msmdlocal.dll).

Po vydání poslední připojení pokusí uvolnit sám. Existuje však mnoho sporech mezi podproces, který se zavírá poslední připojení a vnitřní závity. Proto může dojít k chybě.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci

SQL Server 2008 R2

Oprava tohoto problému vydání kumulativní aktualizace 6. Další informace o možnostech získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2008 R2 získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2489376Kumulativní balíček aktualizace 6 pro SQL Server 2008 R2
Poznámka:Vzhledem sestavení jsou kumulativní, každá nová verze opravy obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozích SQL Server 2008 R2 release. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání opravy, které tuto opravu hotfix obsahovat. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
981356SQL Server 2008 R2 sestavení, které byly vydány po vydání serveru SQL Server 2008 R2

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Odkazy

Další informace o místní krychle naleznete na následujícím webu Microsoft Developer Network (MSDN):
Obecné informace o místní krychle

Další informace o dílčích modelů servis pro SQL Server klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
935897Dílčí Model poskytování služeb je k dispozici tým serveru SQL Server k doručení opravy hotfix nahlášených problémů
Další informace o schématu přidělování názvů pro aktualizace serveru SQL Server klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
822499Nové schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru Microsoft SQL Server pro
Další informace o terminologii aktualizace softwaru získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2483381 - Poslední aktualizace: 21. února 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Analysis Services
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2483381 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2483381

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com