Získání podpory pro Microsoft Entourage 2008 problémy s připojením k serveru Exchange Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2480626 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek obsahuje informace, jak lze získat nápovědu aplikace Microsoft Entourage 2008 máte potíže s konfigurací nebo se připojit k serveru Exchange.

Další informace

Nápovědu k jakékoli potíže s aplikaci Entourage 2008 for Mac, která je nakonfigurována se serverem Microsoft Exchange kontaktujte správce sítě, vaše oddělení IT nebo MicrosoftProfesionálníPodpora na 1-(800) 936 - 4900. Další informace o odborné pomoci společnosti Microsoft, Professional naleznete na následujícím webu MSDN:

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ee785592 (CS.10) .aspx

Nastavení účtu serveru Exchange v aplikaci Entourage, otevřete v aplikaci Entourage. V nabídce Nástroje klepněte na příkaz účty a potom postupujte podle pokynů na obrazovce. Je nutné e-mailovou adresu a ověřovací informace, jako je například název domény, uživatelské jméno a heslo. Pokud si nejste jisti informace vašeho účtu, požádejte o pomoc deparment vašeho IT.


Chcete-li nakonfigurovat aplikaci Entourage 2008 se serverem Exchange, musíte mít Office 2008 for Mac Business Edition plnou verzi. Můžete provést upgrade na aplikaci Microsoft Office 2008 for Mac Business Edition jste oprávněným uživatelem:
• Všechny sady Office pro Mac 98 2004, sada
• Všechny sady Office pro Mac 98 2004 samostatná aplikace (aplikace Excel, Word nebo PowerPoint).

NavštivteEntouragefórumChcete-li nalézt odpovědi na serveru Exchange:

 http://www.officeformac.com/ProductForums/Entourage/ 

Pokud na fórum, jednoduše zadat slovoExchangedo vyhledávacího pole, chcete-li zobrazit všechny příspěvky vztahující se k výměně.

Vlastnosti

ID článku: 2480626 - Poslední aktualizace: 17. prosince 2010 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Entourage 2008 for Mac
Klíčová slova: 
dftsdahomeportal kbmt KB2480626 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2480626

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com