Hata iletisi: HTTP Hata 500-12 uygulama yeniden

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 248013 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Ne zaman bir istemci, Microsoft Internet bağlanmaya çalışır Tarayıcıyı yeniden Bilgi Hizmetleri (IIS) uygulaması, görüntüler Aşağıdaki hata iletisi:

Sayfa görüntülenemiyor

Ulaşmaya çalıştığınız sayfa ve bir sorun var. görüntülenemiyor.

HTTP Hata 500-12 uygulama yeniden başlatılıyor
Internet Information Services

Pratik Çözüm

Bu ileti zararsızdır ve sonra genellikle kaybolur. Tarayıcı yenilenir. Gelen ileti görüntülendikten sonra iyi geçici çözüm yoktur bir üretim ortamında. Ancak, genişletilmiş bir ileti görüntülenirse Dönem süresi, tüm Web hizmetlerini durdurma düşünmek isteyebilirsiniz ve uygulama yeniden yükleme.

Daha fazla bilgi

Ne zaman belirli bir IIS 5.0 uygulama değişiklik, Bu değişiklikleri uygulamanın Global.asa dosyası kabul edilir. Ne zaman tüm işleme sunucu Sıvalar, Global.asa dosyasındaki değişiklikleri kaydedin Global.asa dosyasını yeniden derlemeden önce geçerli uygulama isteklerinin. Bu sırada, sunucu ek istekleri reddeder ve bir hata döndürür Web sitesi başlatılırken istek işlenemez belirten ileti yeniden başlatma.

Geçerli kullanıcının tüm istekleri olmuştur İşlenen, sunucu tüm etkin oturumlar, Session_OnEnd çağırma siler Olay siler, uygulamayı kapatır ve daha sonra her oturum için Application_OnEnd olay?n?. Global.asa dosyası daha sonra yeniden derlenir.

Sonraki kullanıcı istekleri, uygulamayı başlatın ve yeni bir oturum oluşturmak, ve Application_OnStart ve Session_OnStart olaylar?n? tetikler. Görüntülerken Application_OnStart, aşağıdaki uygulama çalışırken bir ASP sayfası hata iletisi görüntülenir:
HTTP Hata 500-12 uygulama Yeniden başlatma
İleti zararsızdır ve genellikle kaybolur zaman, tarayıcınızda sayfayı yenileyin.

Bu hata iletisini de olabilir virüs koruma veya yedekleme yazılımı neden. Bu yazılım paketleri ne zaman tarama bir Global.asa dosyası değiştirilmiş gibi IIS, IIS Web uygulama davranabilir ve bu nedenle Web uygulamasını yeniden başlatılabilir. Yedekleme yazılımı devre dışı bırakmak ve virüs tarama Global.asa dosyası üzerinde bu sorunu gidermenize yardımcı olabilir. Bir istemci GET isteği bu süre boyunca, web sunucusu olacak 500-12 dönüş yapılır bir hata oluştu. Ek bilgi için Site Server 3.0 Commerce Edition oluşan aynı hata iletisini tıklatın Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
236446 Hata iletisi: HTTP 1.1 uygulama yeniden başlatılıyor

Özellikler

Makale numarası: 248013 - Last Review: 8 Haziran 2013 Cumartesi - Gözden geçirme: 5.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Information Services 6.0
Anahtar Kelimeler: 
kbprb kbprod2web kbmt KB248013 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 248013

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com