PRB: Sdílení diagram centrální databáze v systému Oracle pomocí nástroje dat

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 247828 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o sdílení centralizované databázového diagramu v databázi Oracle pomocí různých přihlášení uživatelé nebudou moci zobrazit a přístup do databázového diagramu.

Poznámka: Silné znalost Oracle doporučujeme porozumět obsahu v tomto článku.

Příčina

Databázové diagramy nepodporují oprávnění schématu křížový (který podporuje Oracle).

Řešení

Většina organizací mít jednoho přihlášení a heslo, které vlastní schéma pro konkrétní aplikace. Toto přihlašovací jméno je zabezpečen a pouze určené osoby mají přístup. Toto není podporované scénáře s Visual InterDev.

Řešením je pro uživatele, kteří potřebují přístup k centralizovaným databázového diagramu, který chcete použít schémata vlastníka ID uživatele a heslo.

Prohlášení

Toto chování je záměrné datové nástroje.

Další informace

V systému Oracle existuje stejným způsobem jako existuje tabulek pro každou databázi v Microsoft SQL Server DTPROPERTIES MICROSOFTDTPROPERTIES tabulky pro každé schéma (například uživatelské jméno). Vzhledem k tomu, že databázové diagramy nepodporují schématu mezi tabulkami (jinými slovy, nemůžete vložit Joe.Table1 diagramu ve schématu uživatele Jan), neexistuje způsob provedení centralizované úložiště diagramů pro celou databázi Oracle. Toto je základní rozdíl mezi SQL Server a Oracle. Serveru Oracle má jednu databázi s více schémat, vzhledem k tomu, že server SQL Server více databází, z nichž každý může mít objekty vlastněných jiným uživatelům.

Používáte-li nástroje dat Oracle kromě vytvoření tabulky nazvané MICROSOFTDTPROPERTIES, tyto dva postupy také získat vytvořen:
DT_DROPUSEROBJECTBYID
DT_SETPROPERTYBYID
A vytvoření funkci nazvanou DT_ADDUSEROBJECT.

Vytváření synonyma do výše uvedené tabulky, uložené procedury a funkce a přiřazování oprávnění správce nefunguje. Zpočátku funguje; však po následných přístup k centralizovaným databázového diagramu tato oprávnění musí být obnoveno.

Vlastnosti

ID článku: 247828 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Visual InterDev 6.0 Standard Edition
  • Microsoft Visual Studio 6.0 Professional Edition
  • Microsoft Visual Studio 6.0 Service Pack 3
  • Microsoft Visual Studio 6.0 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB247828 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:247828

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com