Jak povolit Secure Socket Layer (SSL) komunikace přes LDAP řadiče domény systému Windows 2000

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 247078 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka
Tento článek se týká systému Windows 2000. Podporu pro systém Windows 2000 končí na 13. července 2010.Windows 2000 End-of-Support Solution Center je výchozí bod pro plánování strategie přenesení ze systému Windows 2000. Další informace v tématu Microsoft Support Lifecycle Policy.
Poznámka
Tento článek se týká systému Windows 2000. Podporu pro systém Windows 2000 končí na 13. července 2010.Windows 2000 End-of-Support Solution Center je výchozí bod pro plánování strategie přenesení ze systému Windows 2000. Další informace v tématu Microsoft Support Lifecycle Policy.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Během konfigurace nastavení zabezpečení pro službu Active Directory v systému Windows 2000 mohou správci chcete implementovat další bezpečnostní opatření pro přístup ke službě Active Directory. Windows 2000 poskytuje zabezpečení protokol SSL (Secure Sockets Layer) (SSL) přes LDAP (Lightweight Directory Access Protocol). Po instalaci certifikátu řadiče domény mohou komunikovat přes porty 389 nebo 636(SSL).

Povolení protokolu SSL

Nainstalujte Certifikační úřad organizace na serveru Windows 2000. Všechny řadiče domény v doménové struktuře automaticky zapsat a nainstalujte příslušný certifikát.

Při instalaci Certifikační úřad organizace všechny agendy automaticky žádosti o certifikát a mohou podporovat LDAP pomocí SSL port 636.

Odkazy

Další informace o konfiguraci klientů klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
238007Jak nakonfigurovat adresáře uživatelům Query obsažené v Active Directory


Vlastnosti

ID článku: 247078 - Poslední aktualizace: 31. října 2006 - Revize: 5.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbhowtomaster KB247078 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:247078

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com