Nelze nainstalovat kumulativní aktualizaci Exchange Server do roku 2010 s zavedeného objektu GPO, který definuje zásad spouštění PowerShell, na serveru aktualizovány

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2467565 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Použít Zásady skupiny objektu (GPO) k nasazení zásad spouštění PowerShell, proMachinePolicyneboUserPolicypro všechny klienty a všechny servery v prostředí Microsoft Exchange Server do roku 2010. V tomto případě nelze nainstalovat kumulativní aktualizaci Exchange Server do roku 2010. Nelze například nainstalovat kumulativní aktualizaci 1 2010 Exchange Server nebo Exchange Server do roku 2010 Service Pack 1 (SP1). Dále se zobrazí následující chybová zpráva:

[CHYBA] Byla vygenerována následující chyba při $chyba.Clear(); & $RoleBinPath\ServiceControl.ps1 EnableServices kritický
"byla spuštěna:"Kontrola AuthorizationManager se nezdařilo.".
[CHYBA] Kontrola AuthorizationManager se nezdařila.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože během procesu instalace je zastavena služba WMI. Služba WMI je nutné ke komunikaci s adresářovou službou Active Directory.

V procesu instalace pravidelné služba WMI je zastaveno skriptu PowerShell "ServiceControl.ps1" na začátku procesu instalace a restartování na konci procesu instalace stejné skriptem. Scénář, který je popsán v části "Příznaky", nelze však skriptu provést, protože nelze volat služby WMI k ověření oprávnění spouštění.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
2529939Popis kumulativní aktualizace 3 pro Exchange Server 2010 Service Pack 1

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
981474Chyba 1603 Při pokusu nainstalovat RU1 Exchange Server do roku 2010

Vlastnosti

ID článku: 2467565 - Poslední aktualizace: 6. dubna 2011 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1 na těchto platformách
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbhotfixrollup kbsurveynew kbmt KB2467565 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2467565

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com