PRJ2000: #ERROR значення клітинки

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 245863 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

У проекті Microsoft у таблиці частину завдання, ресурсу або сценарій виконання подання елементів, можуть з'явитися #ERROR значення в одній або кількох клітинках.

причина

Така поведінка виникає, якщо настроюване поле містить значення, які або не дійсні або перевищує дозволену межу.

Обхідний шлях

Для усунення цієї проблеми скористайтеся відповідним способом для вашої ситуації.

Спосіб 1: Є більшим за максимальне значення, що дозволило значення

Якщо ви використовуєте формулу та відображається значення #ERROR, тому що є більшим за максимальне значення у полі значення, отриманий результат формули зменшити значення числа нижче межі.

Наприклад, якщо формула в області Duration1 , що дорівнює тривалості поля, помножений на 35000, тривалість поля дорівнює #ERROR якщо значення в полі, Duration1 більше, ніж 72,270 днів. Значення можна розділити на коефіцієнт, наприклад, 100, підтримувати цінності, які знаходяться нижче максимально 72,270. Ви повинні звернути увагу, що значення в цьому полі 100 разів більше, ніж те, що відображається. Нижче наведено приклад цього:
([Тривалість] * 35000) / 100

Метод 2: ділення на нуль

Якщо за допомогою формули та значення #ERROR тому, що функція ділення значення за відображається нуль, використовують функцію IIF, щоб відобразити значення, що ви обираєте замість значення #ERROR.

Наприклад, якщо у вас є настроювані функції в полі номер 1 , що поділяє вартість, фактична вартість, ви отримаєте #ERROR значення при Фактичної вартості поля дорівнює нулю. Можна використовувати функцію IIF для відображення нуль, коли поле Фактична вартість дорівнює нулю і відображення значення вартості поділена на фактичні витрати при Фактичної вартості поле не нуль. Нижче наведено приклад цього:
IIf ([фактичні витрати] = 0, 0, [постійні витрати] \ [фактичні витрати])

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про можливі причини і методи #ERROR протокол IMAP натисніть кнопку Довідка Microsoft Project на в Допомога меню, тип правильний #ERROR умов у настроюваних полів у помічника Office або в майстрі відповідей та натисніть кнопку Пошук Щоб переглянути тему.

Властивості

Номер статті: 245863 - Востаннє переглянуто: 29 квітня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Microsoft Project 2000 Standard Edition
  • Microsoft Office Project Professional 2007
  • Microsoft Office Project Professional 2003
  • Microsoft Office Project Standard 2007
  • Microsoft Office Project Standard 2003
  • Microsoft Project 2002 Standard Edition
  • Microsoft Project 2002 Professional Edition
  • Microsoft Project Professional 2010
  • Microsoft Project Server 2010
  • Microsoft Project Standard 2010
Ключові слова: 
kbpending kbprb kbmt KB245863 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 245863

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com