Jak obnovit náhodně odstraněný NTFS nebo FAT32 dynamického svazku

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 245725 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka
Tento článek se vztahuje na systém Windows 2000. Podpora pro systém Windows 2000 končí dne 13. července 2010. Na Centrum ukončení odborné pomoci řešení v systému Windows 2000 je výchozí bod pro plánování strategie přenesení ze systému Windows 2000. Další informace naleznete Zásady poskytování technické podpory společnosti Microsoft.
Poznámka
Tento článek se vztahuje na systém Windows 2000. Podpora pro systém Windows 2000 končí dne 13. července 2010. Na Centrum ukončení odborné pomoci řešení v systému Windows 2000 je výchozí bod pro plánování strategie přenesení ze systému Windows 2000. Další informace naleznete Zásady poskytování technické podpory společnosti Microsoft.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Je-li dynamický svazek NTFS systému Windows 2000 nebo systém souborů FAT32 omylem odstraněny pomocí modulu snap-in Správa disků, budete pravděpodobně moci obnovení svazku a data v něm obsažená. Lze provést pouze v případě, že je nový svazek není byla vytvořena a formátované na jeho místo. Pokud Disk Management Odebrání svazku z dynamického disku, smaže ji spouštěcího svazku systému souborů v odvětví (odvětví-0 svazku) a potom odebere svazek položku z Databáze soukromé oblasti disku správy zbytek jednotky beze změny (včetně dat). Protože svazky NTFS a FAT32 udržovat spuštění zálohování odvětví, můžete obnovit svazek obnovení spouštěcího sektoru.

POZNÁMKY
 • Svazky FAT16 neobsahují zálohy spouštěcího sektoru a nemůže být obnovit, pokud jsou odstraněny.
 • V tomto článku se nevztahují kroky k obnovení odstraněných svazku, dynamický svazek typu RAID-5 nebo dynamické zrcadlený svazek.


Obnovit odstraněným svazek, použijte jednu z následujících postupů.

Obnovení svazku NTFS odstraněných

 1. Znovu přesně stejný objem, ale nechcete naformátovat ji. To může být obtížné, pokud si nepamatujete přesnou velikost byla vytvořena původně zejména protože modulu snap-in Správa disků tendenci k zaokrouhlení velikosti oddílu.
 2. Pomocí Dskprobe.exe, obnovení zálohy spouštěcího sektoru pro Svazek NTFS na konci svazku. Protože je dynamický svazek může potřeba Dmdiag.exe pomoci najít zálohy spouštěcího sektoru, nebo je vyhledat pomocí pomocí Dskprobe.exe (na Nástroje nabídky, klepněte na tlačítko Obory hledání).
 3. Po přepsáním spouštěcího sektoru NTFS, ukončení Dskprobe.
 4. V programu Správa disků klepněte na tlačítko Prohledat disky v Akce nabídka. To by mělo připojení svazku k okamžitému použití.

Obnovení odstraněné svazky FAT32

 1. Znovu přesně stejný objem, ale není nutné formátování ji. To může být obtížné, pokud si nepamatujete přesnou velikost byla vytvořena původně zejména protože modulu snap-in Správa disků tendenci k zaokrouhlení velikosti oddílu.
 2. Pomocí Dskprobe.exe, obnovení zálohy spouštěcího sektoru pro Svazek systému souborů FAT32 z odvětví 6 logického svazku a zapište je do sektoru-0 logický svazek. V následujícím článku v části "Řešení" Tento postup podrobně popisuje, znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  247575 Program CHKDSK nepoužívá zálohy spouštěcího sektoru opravit poškozený spouštěcí sektor systému souborů FAT32
 3. Po přepsáním spouštěcího sektoru systému souborů FAT32, ukončení Dskprobe.
 4. V programu Správa disků klepněte na tlačítko Prohledat disky v Akce nabídka. To by mělo připojení svazku k okamžitému použití.Příčina

Další informace znalostní báze znalostí Microsoft Číselná soustava:
153973 Obnovení spouštěcího sektoru NTFS v oddílech NTFS


Vlastnosti

ID článku: 245725 - Poslední aktualizace: 25. dubna 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbdynamic kbfaulttolerance kbfilesystems kbhowtomaster w2000dynamic w2000fs w2000ft kbmt KB245725 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:245725

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com