Konfigurovanie REMOTE_HOST vykonávať reverzné Lookup v službe IIS

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 245574 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Dôrazne odporúčame všetkým užívateľom upgradovať na Microsoft Internet Information Services (IIS) verzie 7.0 beží na Microsoft Windows Server 2008. IIS 7.0 výrazne zvyšuje Web infraštruktúru zabezpečenia. Ďalšie informácie o témach zabezpečenia IIS nájdete na webovej lokalite Microsoft:
http://www.Microsoft.com/technet/security/prodtech/IIS.mspx
Ďalšie informácie o súčasti IIS 7.0 nájdete na webovej lokalite Microsoft:
http://www.IIS.net/default.aspx?TabID=1
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

V predvolenom nastavení vykonávajúci Request.ServerVariables("REMOTE_HOST") v ASP vráti hodnotu null hodnotu, ktorá spôsobuje Internet Information Server (IIS) chcete vrátiť hodnotu REMOTE_ADDR, adresa IP klienta. To je zámerné zvýšenie výkonu pre Web hosting. Avšak, zmenou nastavenia v metabázy IIS vykonáva reverznej DNS lookup a vráti názov hostiteľa pripojením klienta.

POZNÁMKA: Umožňujúce spätného vyh?adávania vzniknú dodatočné spracovanie, sa režijné náklady, ktoré degraduje výkon vášho Web servera. Táto informácia nie je odporúčané pre vysokou kapacitou miestach, kde výkon je kritická.

S metabázy nastavením zapnuté, každú požiadavku na REMOTE_HOST server premenná spôsobuje IIS minout meno uznesenie žiadosť s prevádzkou systém, ktorý sa pokúša spustiť reverzné lookup. Ak reverzné DNS vyhľadávacie zlyhá vrátiť názov hostiteľa, operačný systém sa pokúsi potom názov pomocou sýtemu NetBIOS. Ak rozhrania NetBIOS zlyhá prázdne hodnoty vrátiť IIS, ktoré vracia REMOTE_ADDR hodnota (adresa IP klienta) pôvodné REMOTE_HOST žiadosť.

Spätného vyhľadávania môžete nastaviť pre celý Web server alebo jednotlivých webových lokalít, vyžadujúce správcovský prístup na metabázy cez IIS Admin objekty. Tento článok popisuje dva metódy na úpravu metabázy s IIS Admin objektov, pomocou aktívne Server Pages a pomocou programu Windows Scripting Host z príkazového riadka. Pre Nasledujúce príklady Active Server Pages, vytvorenie súboru .asp na webovej lokalite alebo virtuálny adresár, ktorý má skript alebo vykonať prístup povolený a kópia nasledujúci kód do .asp súboru. Príkazového riadka metóda vyžaduje, aby Admin vzorové skripty (nainštalované počas inštalácie IIS) a Windows Scripting Host nainštalované (WSH nainštaluje s Windows NT Option Pack, Windows 2000, Internet Explorer 5 a od:
Skriptovanie Download stránke
Príkazového riadka metóda vyžaduje, že byť vydané pokyny od do príkazového riadka, kde sa nachádza Adsutil.vbs skript. Umiestnenie Adsutil.vbs skript závisí na verziu IIS, ale je v nasledujúcich adresáre v predvolenom nastavení:
   Internet Information Server 4.0 - C:\WinNT\System32\InetSrv\AdminSamples<BR/>
   Internet Information Server 5.0 - C:\InetPub\AdminScripts
 
				
Pretože nesprávne úprava metabázy môže negatívne ovplyvniť Internet Information Server, spoločnosť Microsoft dôrazne odporúča, zálohovanie metabázy pred vykonaním akýchkoľvek zmien.

Príklad 1 - umožňujúce zvrátiť vyhľadávania pre všetky lokality:

Tento príklad kód ASP umožňuje všetky webové lokality na vykonanie spätného chodu vyhľadávaním pri vydaní Request.ServerVariables("REMOTE_HOST"). Kvôli hierarchické dizajn metabázy, webové stránky, ktoré nemajú explicitne EnableReverseDNS vstupu súbor dediť hodnota z predchádzajúcich uzla. ASP metóda:
<%
Dim oIIS
Dim vEnableRevDNS
Dim vDisableRevDNS

vEnableRevDNS = 1
vDisableRevDNS = 0

Set oIIS = GetObject("IIS://localhost/w3svc")
oIIS.Put "EnableReverseDNS", vEnableRevDNS
oIIS.SetInfo
Set oIIS = Nothing

%>
				
Príkazového riadka metóda:
cscript adsutil.vbs set /w3svc/EnableReverseDNS "TRUE"
				

Príklad 2 - umožňujúce zvrátiť vyhľadávania pre jednotlivé lokality:

Tento príklad umožňuje spätného vyhľadávania pre konkrétne webové stránky keď sa vydá Request.ServerVariables("REMOTE_HOST"). Webové stránky sú odkazujú v metabázy celočíselnú hodnotu. Pretože je Default Web Site prvý stránky vytvoril obdrží číslo 1. Tento príklad umožňuje zvrátiť vyhľadávania pre len Default Web Site, umožniť spätné vyh?adávania na iných webových stránkach nahradiť 1 v nasledujúci riadok:
Set oIIS = GetObject("IIS://localhost/w3svc/1/ROOT")
				

s číselnú hodnotu webovej lokality, ktoré potrebuje na vykonávanie Stornovať vyhľadávania. Najjednoduchší spôsob, ako určiť číselnú hodnotu konkrétneho Webová lokalita je pozrieť sa na číslo uvedené na konci názvu priečinka kde je zadaný názov súboru denníka. To je prístupný prostredníctvom MMC/Internet Správca služieb výberom webovej lokality a výber akcie, vlastnosti, Aktívny formát denníka a potom vlastnosti. Je názov súboru denníka predvolenej webovej lokality W3SVC1\exyymmdd.log, zodpovedajúca hodnote/1/ROOT. ASP metóda:
<%
Dim oIIS
Dim vEnableRevDNS
Dim vDisableRevDNS

vEnableRevDNS = 1
vDisableRevDNS = 0

Set oIIS = GetObject("IIS://localhost/w3svc/1/ROOT")
oIIS.Put "EnableReverseDNS", vEnableRevDNS
oIIS.SetInfo
Set oIIS = Nothing

%>
				
Príkazového riadka metóda:
cscript adsutil.vbs set /w3svc/1/ROOT/EnableReverseDNS "TRUE"
				

DALSIE INFORMACIE

Viac informácií o metabázy nájdete v IIS dokumentácia a v článku:
240941 Úvod do metabázy IIS
Ďalšie informácie o technológiách Scripting uvedené v tomto článku možno nájsť na
http://msdn2.Microsoft.com/en-us/library/ms950396.aspx

Vlastnosti

ID článku: 245574 - Posledná kontrola: 23. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Internet Information Services 5.0
Kľúčové slová: 
kbhowto kbmetabase kbmt KB245574 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:245574

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com