EWS uvolní připojení TCP EWS klientské aplikaci bez jakékoli chybové zprávy v prostředí 2010 Microsoft Exchange Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2449266 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Pomocí klientské aplikace Microsoft Exchange Web Services (EWS) pro přístup k položkám v prostředí Microsoft Exchange Server 2010. Například pomocí aplikace Microsoft Entourage Mac nebo Microsoft Outlook Mac 2011.
  • EWS aplikace klienta používá GetItem Operace získání EWS MimeContent Vlastnosti položky To způsobí převod obsahu položky MIME.
  • Převodu obsahu se nezdaří. Například položka je neplatná iCal.
V tomto případě poklesu EWS připojení TCP klientské aplikaci bez jakékoli chybové zprávy. V takovém případě EWS klientské aplikace obdrží nové položky.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože EWS nezpracovává selhání převodu obsahu, ke kterému dochází při pokusu získat EWS MimeContent Vlastnosti položek z úložiště serveru Exchange.

Řešení

Chcete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na opravu služeb technické podpory společnosti Microsoft.

Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
Podporu společnosti Microsoft: Nás kontaktovat
Poznámka: Ve zvláštních případech mohou být stornovány podpory účtovány poplatky, pokud pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že konkrétní aktualizace vyřeší váš problém. Podpory se bude u dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní aktualizace.


Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt".

Vlastnosti

ID článku: 2449266 - Poslední aktualizace: 14. července 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2449266 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2449266

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com