E-mail je zachycen v poště k odeslání aplikace Outlook pro Mac 2011

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2434474 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Odeslané e-mailové zprávy přesunout do složky Pošta k odeslání, ale nikdy přesunuta do složky Odeslaná pošta.

Řešení

Po odeslání zprávy přesune aplikace Outlook zprávu do složky Pošta k odeslání. Když aplikace Outlook vytvoří připojení k serveru e-mailu, aplikace se pokusí doručit zprávu a kopie zprávy se zobrazí ve složce Pošta k odeslání. Pokud otevřete a zavřete zprávu, je stále ve složce Pošta k odeslání, změňte stav zprávy a není odeslán.

Krok 1: Ujistěte se, že aplikace Outlook není v režimu offline

Aplikace Outlook 2011 může být nastavena na Pracovat Offline. Zkontrolujte, zda je aplikace Outlook offline. Chcete-li to provést, postupujte takto:
  1. Spusťte aplikaci Outlook.
  2. Klepněte Aplikace Outlooknabídky a viz zdaPracovat Offlinemožnost má zaškrtnutí. Pokud je zaškrtnuto, klepněte na tlačítkoPracovat Offline znovu.

Krok 2: Vyprázdnit složku aplikace Outlook odeslat

V aplikaci Outlook otevřete složku Odeslat a potom odstraňte všechny zprávy, které jsou zde uvedeny. Ukončete aplikaci Outlook. Restartujte aplikaci Outlook a opakujte odeslání nebo příjmu e-mailu.

Krok 3: Pomocí klávesy Shift a znovu spusťte aplikaci Outlook

Pokud je spuštěna, ukončete aplikaci Outlook. Stiskněte a podržte klávesu Shift na klávesnici restartování aplikace Outlook.

Pokud problém přetrvává, znovu vytvořte databázi aplikace Outlook. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2360509Opětovné vytvoření databáze identity potíže v aplikaci Outlook pro Mac 2011

Vlastnosti

ID článku: 2434474 - Poslední aktualizace: 17. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2011 for Mac
Klíčová slova: 
dftsdahomeportal kbmt KB2434474 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2434474

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com