Kontrolné súčty hlavičku TCP uvedené ako neplatné sledovanie siete

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 243294 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Keď zobrazíte zachytávanie vytvorené v nástroji Sledovanie siete, kontrolný súčet pre hlavičku TCP môže zobraziť ako je poškodený.

PRICINA

Toto správanie sa prejavuje, pretože niektoré siete NDIS Driver Interface Specification () ovládače umožňujú Windows pokúšajúc výpočtu kontrolné súčty na sieťový adaptér, sama.

Táto funkcia bola pridaná odstrániť kontrolný súčet technicky drahé výpočet operácie z hlavných CPU, ktorý vo všeobecnosti vedie k vylepšeného výkonu. Sledovanie siete nainštaluje jeho ovládač filtra medzi Ovládač NDIS pre sieťový adaptér a zásobníka protokolu TCP/IP. Výsledkom tohto zachytáva paketov, ktoré sú zaslané z TCP/IP stack sieťový ovládač, aby sa vykazovali ako s neplatný kontrolných súčtov, pretože nie boli vypočítané ešte. Paket kontrolný súčet sa vypočíta pred odoslaním siete, ktorá je dôvod, prečo komunikácia pokračuje. Druhý počítač nemá žiadnu vedomosť o ako a kde kontrolný súčet sa vykoná, len že je hodnota správne.

DALSIE INFORMACIE

Vo všeobecnosti nie je dobrý nápad na zachytenie z jedného z počítačov zapojených v prúde komunikácie. Pretože to ovplyvňuje len údaje z konkrétneho počítača, to by nepriaznivo neovplyvní zachytávanie.

Vlastnosti

ID článku: 243294 - Posledná kontrola: 23. októbra 2011 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Kľúčové slová: 
kbnetwork kbprb kbmt KB243294 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:243294

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com