Kontrolní součty záhlaví protokolu TCP zobrazené jako neplatný v programu Sledování sítě

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 243294 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Nahlédnete-li sběr dat vytvořené v nástroji Sledování sítě, kontrolní součet v hlavičce protokolu TCP může zobrazit jako je poškozen.

Příčina

K tomuto chování dochází, protože některé ovladače Network Driver Interface Specification (NDIS) umožňují snižování zátěže výpočet kontrolních součtů sám síťovému adaptéru v systému Windows.

Tato funkce byla přidána do operace výpočtu kontrolního součtu výpočetně náročné odebrání z hlavního PROCESORU, obecně za následek zvýšení výkonu. Program Sledování sítě nainstaluje její ovladač filtru mezi ovladač NDIS pro síťový adaptér a zásobník protokolu TCP/IP. Výsledkem této zachycuje paketů odesílaných ze zásobníku protokolu TCP/IP síťový ovladač, který je zobrazen jako s neplatný kontrolní součty, protože jejich nebyly vypočteny ještě. Před odesláním v síti, která je důvodem, proč se pokračuje komunikace se vypočítá kontrolní součet paketu. Další počítač obsahuje znalost jak nebo kde kontrolního součtu provádí, pouze že hodnota je správné.

Další informace

Není obecně dobré zachytit z některého z počítačů zapojených v proudu komunikace. Protože tento problém se týká pouze data z určitého počítače, toto by nepříznivě neovlivní sběr.

Vlastnosti

ID článku: 243294 - Poslední aktualizace: 1. března 2007 - Revize: 5.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbnetwork kbprb KB243294 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:243294

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com