"Nesprávny e-mail alebo heslo" alebo "Nemohol prihlásiť" chyba pri prihlásení do Windows Phone s kontom spoločnosti Microsoft

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2432933 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Súhrn

Pri pokuse prihlásiť pomocou konta Microsoft Windows Phone , môže sa zobraziť chybové hlásenie podobné niektorému z nasledovných možností:

 • Nemohol prihlásiť
  Vaše užívateľské meno alebo heslo nezdá sa pracovať. Skúste to znova.
 • Nesprávny e-mail alebo heslo
  Uistite sa, že váš e-mail a heslo sú správne.
 • Windows Live heslo je nesprávne

VYSKUSAJTE tieto tipy

Môžete sa prihlásiť na počítači?
Pozri Ak sa môžete prihlásiť k svojmu kontu pomocou počítača. V takom prípade prejdite na Prehľad účtu, zadajte svoje konto spoločnosti Microsoft a heslo, potom kliknite na tlačidlo Prihlásiť. Ak máte problémy s prihlásením na počítač, potom navštívte Zabudnuté heslo alebo iné problémy s prihlásením článku Pomocníka.


Konto služby Microsoft beží?
Občas môžete vidieť chyba počas prihlasovania. Avšak, tieto druhy problémov sú zvyčajne dočasné a sú rýchlo vyriešené. Môžete si konto služby Microsoft pracuje normálne. Vykonáte to skontrolovať Stav služby Webová stránka.


Vaše heslo je príliš dlhé?
Uistite sa, že heslo k vášmu účtu Microsoft nie je príliš dlhý. To musí byť dlhšie ako 16 znakov. Ak je to príliš dlho, prejdite na Zmena hesla stránku a zmeňte ho na kratšie heslo.


Heslo obsahuje medzeru alebo špeciálne znaky?
Ak heslo obsahuje medzeru alebo špeciálne znaky, skúste zmeniť svoje heslo tak, že používa iba písmená a čísla. V takom prípade prejdite na Zmena hesla stránku, zmeniť svoje heslo a potom sa pokúste prihlásiť do telefónu.


Ste zabudli heslo a musíte ho resetovať?
Ak ste zabudli svoje heslo, môžete ho obnoviť. To chcete, ísť do prejsť na Obnovenie hesla webovú stránku alebo navštívte Zabudnuté heslo alebo iné problémy s prihlásením článok Pomocníka


Po vytvorení konta Microsoft, urobil dokončiť proces overenia?
Ak ste vytvorili konto Microsoft nedávno ste neukončili proces registrácie a ešte musieť overiť vaše konto. V takom prípade prejdite na Overiť e-mailovú adresu webovej stránke a postupujte podľa pokynov.


Ste nedávno zmeniť primárne alias konta Microsoft alebo premenovanie konta Microsoft?
Ak ste nedávno zmenili primárny alias konta Microsoft alebo premenované konto Microsoft, budete musieť obnoviť stav mobilu s cieľom zmeniť konto spoločnosti Microsoft na vaše Windows Phone. Pre viac informácií, pozri nasledujúci článok Microsoft KB:
 • 2430020 Ako zmeniť konto spoločnosti Microsoft na vaše Windows Phone

Máte Pripojenie pracovných údajov na telefóne a dátum a čas nastavený správne?
Ak nemáte silný mobilné dátové pripojenie, skúste pripojiť k Wi-Fi. Mali by ste sa tiež uistiť, že dátum a čas sú správne nastavený v nastaveniach Windows Phone. Pre viac informácií, pozri nasledujúci článok Microsoft KB:
 • 2784236 Nie je možné pridať konto Microsoft počas počiatočného nastavenia, Windows Phone 8

Ste nedávno umožňujú dvojstupňové overenie účtu Microsoft?

Ak ste zapli dvojstupňové overenie konta spoločnosti Microsoft, budete musieť vykonať ďalší krok prihlásiť na Windows Phone. Windows Phone nemôže vás vyzve na zadanie bezpečnostného kódu pri pokuse prihlásiť. Preto, budete musieť vytvoriť unikátne app heslo používať pri prihlasovaní do Windows Phone s kontom spoločnosti Microsoft sa dvojstupňové overenie zapnutá.

Vytvoriť unikátne app heslo konta Microsoft, choďte sem:
Pre viac informácií, pozri nasledujúci Microsoft účet Pomocník a postupy pre článok:
Po vytvorení app heslo pre konto spoločnosti Microsoft, zadajte ho ako heslo na Windows Phone. To chcete, ísť do nastavenia > Email + kontá. Dotknite konto spoločnosti Microsoft, zadajte heslo app, potom urobil.


Ste si istí, že používate konto spoločnosti Microsoft sa prihlásiť?
Ak e-mailovú adresu, ktorú ste zadali nie je ten, ktorý už používate pre prístup služby spoločnosti Microsoft, napríklad Xbox LIVE, Zune, Outlook.com, MSN alebo SkyDrive, ste zadali e-mailovú adresu, ktorá nie je ešte konto spoločnosti Microsoft. Nastaviť konto spoločnosti Microsoft môžete použiť ľubovoľnú e-mailovú adresu.

Ak chcete vytvoriť konto Microsoft pre e-mailovú adresu, ktoré už máte, prejdite na Prehľad, a potom kliknite na položku alebo kliknite na Sign Up.


Pomoc

Community Forum
Get help from the knowledgeable Windows Phone Community.

Contact Us
View other helpful articles and contact information.

Vlastnosti

ID článku: 2432933 - Posledná kontrola: 12. septembra 2013 - Revízia: 15.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Windows Phone 8 for Consumers
 • Windows Phone 7 Consumer
Kľúčové slová: 
kbwp7oobe kbwp7messaging kbwp7 kbwp7sync kbwp7people kbwp7connectivity kbwp8 kbmt KB2432933 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2432933

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com