Aktivačný kód sa vy?aduje pri podpisovaní pomocou Microsoft účtu na váš Windows Phone

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2431699 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Prvýkrát prihlásite na vaše Windows Phone 7, alebo pomocou Microsoft Windows Phone 8 účet (predtým konta Windows Live ID), dostanete dvojdielny chybové hlásenie, ktoré žiada o aktivačný kód.

Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Aktivácia zlyhala
Aktivácia zlyhala

Snažili sme sa aktivovať telefón bez trápi vás o tom, ale niečo sa pokazilo, tak potrebujeme nejaké ďalšie informácie, ako budeme pokračovať. Ťuknite na položku Zavrieť a budeme vysvetľovať.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Aktivovať Windows Phone
AKTIVOVAŤ SYSTÉM WINDOWS PHONE

Tam bol problém s nastavením účtu Microsoft na telefón, a budeme potrebovať aktivačný kód na dokončenie inštalácie. Môžete volať zákaznícky servis sa dostanete kód, potom zadajte ho sem. Ak ťuknete preskočiť, dáme vám vedieť, nabudúce budete robiť niečo, ktorý vyžaduje aktiváciu, takže môžete volať potom.

Volať podporu.


Poznámka: Konto spoločnosti Microsoft je stále nazýva Windows Live na Windows Phone 7. Takže ak ste na Windows Phone 7, sa zobrazí chybové hlásenie "Aktivovať WINDOWS LIVE", a to bude odkazovať na váš účet ako "Windows Live ID" namiesto "Konto spoločnosti Microsoft."

Príčina

Každý Windows Phone je vytvorený s aktivačným kódom ako súčasť výrobného procesu. V zriedkavých prípadoch, nový aktivačný kód je nutné k vyplneniu Microsoft účet prihlasovania. To je dôvod, prečo budete požiadaný o zadanie nového kódu aktivácia pri prihlasovaní do účtu Microsoft po prvýkrát.

Poznámka: Vzhľad obrazovky Aktivovať Windows Phone robí nie odrážajú problém s kontom Microsoft, že sa snažíte prihlásiť sa pomocou.

Vyskúšajte tieto tipy

1. Získajte nový aktivačný kód

Ak chcete získať aktivačný kód Windows Phone, kontaktujte Microsoft zákaznícky servis volaním:

Brazília: (55) (11) 5504-2155

Čína: 011-86-10-5917-0101

Francúzsko: 70 09 01 90 90

Nemecko: + 49 (0) 1806-67 22 55

Taliansko: + 39 02 38 591 444

Poľsko: (odstúpite) 22-594-1000

Rusko: + 7 (495) 9678585

Španielsko: 34913919000

Spojené kráľovstvo: (+ 44) 0344 800 2400

USA: 800-642-7676

Môžete nájsť informácie o iných miestach budeMicrosoft Worldwide.

Dôležité: Mali by ste mať váš nový aktivačný kód niekam bezpečné. Ak niekedy budete musieť obnoviť tento telefón späť na továrenské nastavenia, uvidíte obrazovku Aktivovať Windows Phone znova a môžete opätovne používať tento nový aktivačný kód. Nezdieľajú váš kód s niekým iným. To môže zabrániť váš nový kód.

Poznámka: Môžete klepnúť Preskočiť na obrazovku aktivovať Windows Phone, ktorá umožňuje pokračovať v používaní telefónu, až sa dostanete nový aktivačný kód.

2. vrátiť na obrazovku aktivovať Windows Phone a zadajte váš nový aktivačný kód

Budete môcť vstúpiť váš nový aktivačný kód nabudúce použiť funkciu Windows Phone, ktorá vyžaduje konto Microsoft prihlásenie (napríklad hranie hier na Xbox Live, sťahovať aplikácie z Windows Phone skladu alebo Burza alebo pridanie e-mailového konta služby Hotmail alebo Outlook). V každom z týchto prípadov, dostanete účet znamenie Microsoft na obrazovke, a potom budete vyzvaní na zadanie váš nový aktivačný kód.

Napríklad, môžete pristupovať účet prihlasovacie obrazovky pridaním konto spoločnosti Microsoft do vášho telefónu. Tu je ako:
 1. V telefóne, prejdite na Štart, rýchly pohyb prstom doľava na zoznam aplikácií , klepnite Nastavenia
  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  2597398
  , a potom ťuknite na položku Email + kontá.
 2. Ťuknite na položku pridať kontoa potom ťuknite na konto spoločnosti Microsoft(dotknite Windows Live na Windows Phone 7).
 3. Ak sa neprihlásite pomocou konta Microsoft doteraz, pred podpisom okno. Na tejto obrazovke ťuknite na položku ďalej.
 4. Ťuknite na pole konto spoločnosti Microsoft (alebo konto Windows Live ID), a potom zadajte konto spoločnosti Microsoft.
 5. Klepnite na pole heslo a zadajte heslo konta Microsoft.
 6. Ťuknite na položku Prihlásiť sa. Uvidíte obrazovku Aktivovať Windows Phone . Zadajte váš nový aktivačný kód a ťuknite na položku aktivovať.

Ďalšie informácie

Tu sú niektoré často kladené otázky a odpovede o Windows Phone aktivačné kódy:
 • Mal vyskúšať prihlásenie pomocou iného konta Microsoft?

  Nie, budete ešte vyzvaní zadať aktivačný kód, aj keď máte iné konto spoločnosti Microsoft. Výzvu na zadanie nového kódu aktivácia nemá nie odrážajú problém s kontom Microsoft, že sa snažíte prihlásiť sa pomocou.

 • Čo sa stane, ak som dotknite preskočiť na obrazovku aktivovať Windows Phone – môžem stále používať môj telefón?

  Poklepaním Preskočiť zavrie obrazovku a zruší vaše konto spoločnosti Microsoft (alebo konto Windows Live ID) pokus o prihlásenie. Avšak stále môžete použiť telefón na volanie, spustiť najviac vstavané aplikácie posielať textové správy a surfovať na internete. Po dostanete váš nový aktivačný kód, si pozrite v kroku 2 v časti "Čo skúste", naučiť sa vrátiť na obrazovku aktivovať Windows Phone, a zadajte váš nový aktivačný kód.

 • Čo mám robiť s môj nový aktivačný kód potom, čo som do neho vstúpila?

  Aby tento kód niekde v bezpečí v prípade, že máte prístup znova. Napríklad, budete potrebovať kód máte niekedy na reset telefónu do továrenského nastavenia.
Ďalšie informácie o službách, môžete pristupovať na váš Windows Phone, pozri nasledujúci článok Windows Phone:Konto spoločnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2431699 - Posledná kontrola: 13. júna 2014 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Windows Phone Consumer
 • Windows Phone 7 Consumer
 • Windows Phone 8 for Consumers
Kľúčové slová: 
kbwp7 kbwp8 kmcustomerservice kbmsccsearch kbmt KB2431699 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2431699

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com