Aktivační kód vyžaduje při přihlašování pomocí účtu Microsoft na vašem Windows Phone

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2431699 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při prvním přihlášení k Windows Phone 7 nebo 8 Windows Phone pomocí účtu společnosti Microsoft (dříve Windows Live ID), dostanete dvě části chybová zpráva, požadující aktivační kód.

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Aktivace se nezdařila.
Aktivace se nezdařila.

Jsme se pokoušeli aktivovat váš telefon bez troubling vám o něm však došlo k nějaké chybě, takže musíme některé další informace, budeme-li pokračovat. Klepněte na tlačítko Zavřít a vám objasníme.
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Aktivovat Windows Phone
AKTIVOVAT WINDOWS PHONE

Došlo problému s nastavením účtu Microsoft na telefonu a budeme potřebovat aktivační kód k dokončení instalace. Obraťte se na služby zákazníkům získat kód, pak zde zadejte. Pokud klepnete na tlačítko Přeskočit, o čemž budete vědět při příštím něco udělat, vyžaduje aktivaci, takže lze potom volat.

Kontaktujte podporu.


Poznámka:Účet Microsoft stále nazývá Windows Live na Windows Phone 7. Takže pokud jste Windows Phone 7, se zobrazí chybová zpráva, "Aktivovat WINDOWS LIVE" a bude odkazovat na váš účet jako "Windows Live ID" namísto "Microsoft účet."

Příčina

Každé Windows Phone je vytvořen s aktivační kód jako součást výrobního procesu. Ve výjimečných případech je nutné nový kód aktivace dokončit proces přihlášení Microsoft účtu. Z tohoto důvodu budete vyzváni k zadání nové aktivační kód při prvním přihlášením k účtu Microsoft.

Poznámka: Vzhled na obrazovce Aktivace Windows Phone nemá odrážet problém s účtem Microsoft, který se pokoušíte přihlásit s.

Možná řešení

1. získat nový aktivační kód

Chcete-li získat aktivační kód Windows Phone, obraťte se na tým Microsoft Customer Service voláním:

Brazílie: (55) (11) 5504-2155

Čína: 011-86-10-5917-0101

Francie: 09 70 01 90 90

Německo: + 49 (0) 1806-67 22 55

Itálie: +39 02 38 591 444

Polsko: (+48) 22-594-1000

Rusko: + 7 (495) 9678585

Španělsko: 34913919000

Spojené království: (+44) 0344 800 2400

USA: 800-642-7676

Můžete najít informace o dalších umístěních přechodemMicrosoft po celém světě.

Důležité Vezměte nový aktivační kód jiném bezpečné. Pokud někdy bude nutné obnovit tovární nastavení tohoto telefonu, uvidíte na obrazovce Aktivace Windows Phone znovu a tento nový aktivační kód můžete znovu použít. Není sdílení kódu s nikdo jiný. To může zabránit nový kód pracovní.

Poznámka: Klepněte na tlačítko Přeskočit na obrazovce aktivovat Windows Phone, který umožňuje používat telefon, dokud nedosáhnete nové aktivační kód.

2. vraťte do okna aktivace Windows Phone a zadejte aktivační kód

Budete moci zadat aktivační kód při příštím použití funkce Windows Phone, která vyžaduje Microsoft účet značkou (například hraní her Xbox Live, stáhnout aplikaci z úložiště Windows Phone nebo Tržiště nebo přidat e-mailový účet služby Hotmail nebo Outlook). Ve všech těchto případech znaménko účtu Microsoft zobrazí na obrazovce a poté budete vyzváni k zadání nové aktivační kód.

Například přidáním účtu společnosti Microsoft do telefonu dostanete účet přihlašovací obrazovky společnosti Microsoft. Zde je jak:
 1. V telefonu přejděte na Start, rychlý pohyb doleva do seznamu aplikace , klepněte na tlačítko Nastavení
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  2597398
  a pak klepněte na položku e-mailu + účty.
 2. Klepněte na tlačítko Přidat účeta potom klepněte na účet Microsoft(klepněte na tlačítko Windows Live Windows Phone 7).
 3. Pokud jste se nepřihlásili pomocí účtu Microsoft dosud, zobrazí se obrazovka před přihlášení . Na této obrazovce klepněte na tlačítko Další.
 4. Klepněte na pole účet Microsoft (nebo Windows Live ID) a potom zadejte účet Microsoft.
 5. Klepněte na pole heslo a zadejte heslo k účtu společnosti Microsoft.
 6. Klepněte na tlačítko přihlásit. Zobrazí se obrazovka Aktivovat Windows Phone . Zadejte aktivační kód a klepněte na tlačítko Aktivovat.

Další informace

Zde jsou některé často kladené otázky a odpovědi týkající se Windows Phone aktivační kódy:
 • Měli zkusit přihlásit s jiným účtem Microsoft?

  Ne, budete ještě vyzváni zadejte aktivační kód, i když máte jiný účet Microsoft. Se výzva k zadání nové aktivační kód Ne problém s účtem Microsoft, který se pokoušíte přihlásit s odrážet.

 • Co se stane, pokud klepněte na tlačítko Přeskočit na obrazovce aktivace Windows Phone – můžete stále použít telefon?

  Klepnutím na tlačítko Přeskočit na obrazovce se zavře a zruší účet Microsoft (nebo Windows Live ID) pokus o přihlášení. Telefon však můžete použít volání spustit většinu vestavěné aplikace, odesílat textové zprávy a procházení Internetu. Poté, co obdržíte aktivační kód, přejděte ke kroku 2 v části "Možná řešení", naučit se vraťte do okna aktivace Windows Phone a zadejte aktivační kód.

 • Co dělat s Můj nový aktivační kód poté, co jste je zadali?

  Zabezpečit tento kód někde v případě, že máte přístup k akci. Například budete potřebovat váš kód, pokud někdy bude nutné obnovit tovární nastavení telefonu.
Další informace o službách, které je k dispozici na vašem Windows Phone naleznete v následujícím článku Windows Phone:Účet Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2431699 - Poslední aktualizace: 3. ledna 2015 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Phone Consumer
 • Windows Phone 7 Consumer
 • Windows Phone 8 for Consumers
Klíčová slova: 
kbwp7 kbwp8 kmcustomerservice kbmsccsearch kbmt KB2431699 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2431699

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com