Používatelia nemôžu zdieľať prezentácie Lync 2010 alebo Lync 2013 Lync online

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2423938 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Pri pokuse o zdieľanie prezentácie programu PowerPoint Lync 2010 alebo Lync 2013 Lync online sa vyskytnúť niektorý z nasledujúcich príznakov:

Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
PríznakPríčinyRiešenie
Pri pokuse o zdieľanie prezentácie programu PowerPoint prostredníctvom Lync 2013 sa zobrazí nasledujúce chybové hlásenie:
Niektoré funkcie zdieľania sú nedostupné, pretože server problémy s pripojením.
Lync 2013 nemôže kontaktovať server OfficeOnline PowerPoint. Lync Online odosiela platné pripojenie URL, ale Lync 2013 sa nemôže pripojiť. Príčinou môže byť riešenie alebo firewall obmedzenia systému DNS (Domain Name).Pozrite si Riešenie problémov so sieťou
Pri pokuse o zdieľanie prezentácie programu PowerPoint prostredníctvom Lync 2013 sa zobrazí nasledujúce chybové hlásenie:
Ľutujeme, ale prezentácia šablóna <filename>nie je možné odovzdať .pptx. Vyskytli problémy s pripojením k službe. Ak to stále deje, môžete sa obrátiť na svoj tím podpory.</filename>
Zvyčajne ide o problém so službou Lync Online. Ak sa servery Lync Online sa nemôže pripojiť k serveru OfficeOnline, nebudú posielať URL pripojenia Lync 2013.Kontrola Tabuľa stav služby Office 365 pre výpadky.
Keď sa pokúsite zdieľať prezentáciu programu PowerPoint Lync 2010, zobrazí nasledujúce chybové hlásenie:
Vyskytol sa problém, konverzie prezentácie programu PowerPoint.
Prezentácia programu PowerPoint je otvorený, je poškodený, je heslom, nesprávneho typu alebo obsahuje funkcie, ktoré sú k dispozícii v Lync.Skontrolovať integritu prezentácie programu PowerPoint.
Organizátor schôdze obrázky obrázky snímok programu PowerPoint. Avšak, PowerPoint snímky obrázky nezobrazujú správne.Niektoré typy médií do prezentácie programu PowerPoint nie je podporovaná.Skontrolovať integritu prezentácie programu PowerPoint.
Účastník schôdze je možné uložiť zdieľaný obsah v akomkoľvek formáte, napríklad natívneho formátu alebo formátu XML Paper Specification (XPS).Obyčajne spôsobuje problémy s povoleniami cieľový adresár, problémy s certifikátmi alebo problém s Microsoft XPS Document Writer.Lokálne povolenia a nastavenia.

RIEŠENIE

Riešenie problémov so sieťou


Skontrolujte, či sieť spĺňa požiadavky na pripojenie k službe Lync Online. Ďalšie informácie nájdete v nasledujúcom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2409256 Nemôžete pripojiť k Lync Online alebo niektoré funkcie nefungujú, pretože v priestoroch firewall blokuje pripojenie
Okrem toho skontrolujte rozsah adries IP 65.54.54.0/24 otvoriť brány firewall. Tento rozsah pokrýva OfficeOnline server, z ktorého sú vysielané prezentácie.

Skontrolovať integritu prezentácie programu PowerPoint

 1. Ak statický obrázok sa nezobrazuje správne, pokúste sa reprodukovať problém pomocou rovnakého .ppt súbor s obrázkom. Pokúste sa reprodukovať problém pomocou rôznych .ppt súbor, ktorý obsahuje rovnaký obraz.
 2. Majte na pamäti, že niektorý obsah (video, multimediálne, a tak ďalej) odstránia z kolekcie počas ukladania.
 3. Skontrolujte, či prezentáciu, ktorú chcete odovzdať neotvorí nikde inde v systéme.
 4. Skontrolujte, či prezentáciu programu PowerPoint nie je chránený pomocou správy prístupových práv k informáciám (IRM).
 5. Overte, že nie sú žiadne dialógové okná v programe PowerPoint. (Napríklad dialógové okno pri kliknite nasúbor a kliknite na tlačidlo Otvoriť.)

Lokálne povolenia a nastavenia

 1. Skontrolujte, či máte správne certifikáty v správcovi certifikátov. Ak to chcete urobiť, postupujte nasledovne:
  1. Otvorte Správcu certifikátov. Chcete urobiť, kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na položku spustiť, zadajte príkaz certmgr.msc, a kliknite na tlačidlo OK.
  2. Rozbaľte položku osobnéa potom rozbaľte Certifikáty.
  3. Kliknite na hlavičku stĺpca Vydané podľastĺpec zoradenia a vyhľadajte certifikát, ktorý vydala Communications Server.
  4. Overte, či certifikát existuje a nie je uplynula.
  5. Ak sa skončila platnosť certifikátu, pravým tlačidlom myši kliknite na certifikát, ukážte na položku Všetky úlohya kliknite na tlačidlo odstrániť.
  6. Skúste sa prihlásiť na Lync Online. Táto akcia prevezme nový certifikát, ak je prihlásenie úspešné.
 2. Skontrolujte, či máte príslušné povolenia na uloženie vášho cieľového umiestnenia.
  • Skontrolujte, či má používateľ povolenie na ukladanie obsahu. Byť moderátor otvorte obsah koša (alebo prílohy, ak je súbor prílohy), kliknite na šípku doprava (alebo kliknite pravým tlačidlom myši) a potom kliknite na tlačidlo Sprístupniť. Uistite sa, že Sa k dispozícii nastavená úlohy, kto sa pokúša uložiť súbor.
 3. Ak uložíte do sieťového umiestnenia, overte, či máte povolenia na čítanie a zapisovanie do zdieľaného.
 4. Ak nie je možné uložiť obsah vo formáte XPS, skontrolujte XPS tlačový front. Na kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na položku zariadenia a tlačiarne, otvorte Microsoft XPS Document Writer a odstráňte všetky čakajúce úlohy, ktoré uviaznuť.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Súbory denníkov Lync 2013, zistíte, že záznam podobný nasledujúcemu, ak sa nemôžete pripojiť k serveru OfficeOnline:

<diagHeader>54018; dôvod = "navigácia WAC URL zlyhalo.";TypKlienta = Lync;Zostava = 15.0.4128.1019;ContentMCU = "sip:SeanB@trtcmd.com;gruu;opaque=app:conf:data-conf:id:FGJQ0KFG";ConferenceUri = "sip:seanb@trtcmd.com;gruu;opaque=app:conf:focus:id:FGJQ0KFG";URL = "https://sn1-broadcast.beta.officeapps.live.com/m/Presenter.aspx?a=0 &amp; e = true &amp; WopiSrc=https%3A%2F%2Fwebpoolsn20b07.infra.lync.com%2FDataCollabWeb%2Fwopi%2Ffiles%2F2F8-1-276EEDA &amp; access_token = AAMFEJlF2hMaA7Baog3cKZg8YU8GEBKuMdWWOkyOkQZnxLmGLC6BEJlF2hMaA7Baog3cKZg8YU-CAqWIgyBVhtC-f_hKD6jwOA3RRNo-lE7GIzHpLVIlGuE2NPyoooYIsdmqqvVpzwgIDURhdGFDb2xsYWJXZWI &amp; &lt; fs = celej &amp; &gt;&lt; rec = záznam &amp; &gt;&lt; thm =</diagHeader>
THEME_ID &amp; &gt;&lt; ui = UI_LLCC &amp; &gt;&lt; r = DC_LLCC &amp; &gt;;ErrorCode = "0x800C000E"


Druhé chybové hlásenie, ak Lync Online nie je možné odoslať, adresa URL pripojenia sa zobrazí táto položka v súbore denníka Lync 2013:

<diagHeader>54006; dôvod = "prostriedok sa nepodarilo odovzdať Web Conferencing Server";TypKlienta = Lync;Zostava = 15.0.4128.1019;ContentMCU = "sip:DeanH@trtcmd.com;gruu;opaque=app:conf:data-conf:id:2TTC0TM5";ConferenceUri = "sip:deanh@trtcmd.com;gruu;opaque=app:conf:focus:id:2TTC0TM5";HrReason = "0x80F10248";</diagHeader>
PackedSize = "2489286";UnpackedSize = "2490375";ServerReason = "4";ServerReasonString = "UnknownFailure"


Stále potrebujete pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 webové stránky.

Vlastnosti

ID článku: 2423938 - Posledná kontrola: 12. augusta 2014 - Revízia: 12.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Lync Online
Kľúčové slová: 
o365 o365e o365p o365a o365022013 o365m kbmt KB2423938 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2423938

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com