Ako: zobraziť zoznam všetkých procesov, ktoré majú otvorené súbory

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 242131 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Tento článok popisuje systémy vnútorné Process Explorer shareware pomôcku.

DALSIE INFORMACIE

Process Explorer pomôcka zoznamy súborov, kľúčov databázy registry a iné objekty, ktoré otvárajú procesy používate alebo dynamických knižníc (DLL) ktoré procesy načítané. Chcete získať pomôcku Process Explorer, navštívte systémy vnútorné webu:
http://Technet.Microsoft.com/en-US/Sysinternals/bb896653.aspx
S výnimkou z našich vlastných produktov Microsoft neschvaľuje ani doporučiť žiaden z týchto výrobkov nad ostatnými v rovnakej oblasti. Sme poskytnúť tieto informácie len ako výhodu pre našich zákazníkov a s výnimkou našich vlastných výrobkov, neposkytujú záruky akéhokoľvek druhu, výslovné alebo predpokladané, vrátane, ale nie výhradne, implikovaných záruk obchodovateľnosti a vhodnosti na konkrétny účel.

Produkty tretích strán, ktoré sú popísané v tomto článku sa vyrábajú spoločnosti, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft neposkytuje žiadne záruky týkajúce sa výkonu alebo spoľahlivosti týchto produktov.

Vlastnosti

ID článku: 242131 - Posledná kontrola: 23. októbra 2011 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbinfo kbmt KB242131 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:242131

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com