Profil ayarları, kullanıcıları için özel.cab/.ins dosyalar? kullanarak yerel yönetici erişimi yüklenmiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 241767 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Değişiklikleri, ınternet Explorer ayarlarını belirlemek için bir otomatik yapılandırması'nı kullandığınızda, yerel yönetici hakları olan kullanıcılar için ayarlanamaz.

Neden

Bu sorun, kayıt defterine yazma ayarları özel bir .cab ve Microsoft ınternet Explorer Administration Kit (IEAK) Profil Yöneticisi aracıyla oluşturulan bir .ins dosyalarını yüklerken için yeterli ayrıcalığı nedeniyle oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, ınternet Explorer sürüm 5.01 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
267954En son Internet Explorer 5.01 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun, ilk olarak ınternet Explorer sürüm 5.01 giderilmiştir Service Pack 1 '.

Özellikler

Makale numarası: 241767 - Last Review: 11 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbie501sp1fix KB241767 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:241767

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com