Majitelé distribuční skupiny na prostor, který se synchronizuje do služeb Office 365 nemůže spravovat distribuční skupiny Exchange Online

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2417592 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

Při organizaci služeb Microsoft Office 365 pomocí synchronizace služby Active Directory je synchronizován místní distribuční skupinu, přenesených uživatelů, kteří jsou vlastníky distribuční skupiny nelze spravovat v aplikaci Microsoft Exchange Online. Například uživatel může zobrazit chybová zpráva podobná následující:
Akce '<cmdlet>', '<property>' nelze provést u objektu '<name>', protože objekt je synchronizována z místní organizace. Tato akce je třeba provést u objektu ve vaší místní organizaci</name> </property> </cmdlet>
.

ŘEŠENÍ

Distribuční skupiny, které jsou vytvořeny v Office 365 pomocí synchronizace adresářů musí být spravovány v místním prostředí. Distribuční skupiny Vlastníci musí spravovat skupiny pomocí místního nástroje pro Exchange Server následující:
 • Exchange Admin Center
 • Konzoly Exchange Management Console
 • Prostředí Exchange Management Shell
Po provedení změn do skupiny v prostředí místního, budou změny synchronizovány služeb Office 365 při příštím spuštění synchronizace adresářů. Nebo, aby se změny projevily okamžitě, můžete vynutit synchronizace adresáře. Další informace o vynucení synchronizace adresářů naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
Vynutit synchronizaci adresářů
Důrazně doporučujeme použít nativní Exchange nástroje spravovat distribuční skupiny a skupiny zabezpečení s povolenou poštou v prostředí místního. Další informace naleznete na následujících webech společnosti Microsoft:

DALŠÍ INFORMACE

V současné době synchronizace adresářů synchronizuje atribut managedBy distribuční skupiny. V této situaci zobrazí správně v globálním seznamu adres (GAL) vlastníka distribuční skupiny. Tento vlastník však nelze spravovat distribuční skupiny, protože seznamu řízení přístupu (ACL) pro skupinu nelze udělit oprávnění vlastníka.

Další nástroje pro správu distribučních skupin

Existují další místní nástroje, které lze použít ke změně členství ve skupině.
 • AktivníDirectory Users and Computers

  Admins, můžete použít ke změně členství ve skupinách Active Directory Users and Computers. Další informace naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
  Správa skupin
 • Dsquery.exe

  Uživatelé mohou pomocí nástroje Dsquery.exe spravovat členství ve skupině. K tomu mohou uživatelé vytvořit zástupce na ploše uživatelské rozhraní Dsquery.exe a tento nástroj použít k aktualizaci distribuční skupiny. Musíte mít Vzdálenou správu serveru nástroje () nainstalován v počítačích uživatelů používat DSQuery.exe na non serverová verze Windows Vista Service Pack 1 (SP1) nebo novější.

  Další informace o tom, jak nainstalovat a povolit RSAT naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
  Instalace nástrojů pro správu vzdáleného serveru
  Chcete-li vytvořit zástupce na ploše Dsquery uživatelského rozhraní, postupujte takto:
  1. Klepněte pravým tlačítkem myši na oblast na ploše, přejděte na příkaz Novýa potom klepněte na příkaz zástupce.
  2. Do pole zadejte následující a potom klepněte na tlačítko Další:
   C:\windows\system32\rundll32.exe dsquery, OpenQueryWindow
  3. Zadejte název pro zástupce a klepněte na tlačítko Dokončit.
  Po provedení těchto kroků se zobrazí změny po spuštění synchronizace adresářů ve službách Office 365. Nebo můžete vynutit synchronizaci adresářů, aby se změny projevily okamžitě.

ODKAZY

Další informace o odstraňování potíží se správou distribuční skupiny ve službách Office 365 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2731947 "Nemáte dostatečná oprávnění" Chyba při pokusu odebrat nebo změnit distribuční skupiny ve službách Office 365

Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 webu.

Vlastnosti

ID článku: 2417592 - Poslední aktualizace: 4. října 2014 - Revize: 11.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Online
Klíčová slova: 
o365 o365e o365a o365022013 o365m kbmt KB2417592 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2417592

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com