Jak zakázat WebDAV IIS 5.x

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 241520 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Internetová informační služba (IIS) verze 5. x podporuje Distributed Authoring a protokol HTTP rozšíření Versioning (DAV) podle definice v RFC 2518. Ve výchozím celý web místa IIS je schopen reagovat na požadavky WebDAV (přestože nastavení zabezpečení neumožňuje publikování ve výchozím nastavení).

Tento článek podrobně proces pro zákaz WebDAV pro celý IIS 5. x serveru.

Další informace

Protože WebDAV je rozšířením protokolu HTTP, koncept zakázání slovesa WebDAV je jako zakázání nativní akce protokolu HTTP, jako například GET, POST atd. Tento článek popisuje proces pomocí zakázat WebDAV těchto extrémních případů, ve kterém webový správce nechce žádnou funkci WebDAV vůbec.

Poznámka: Funkci WebDAV v IIS 5. x serveru je provedeno možných Httpext.dll souboru, který je vždy nainstalován. Jednoduše přejmenování Httpext.dll nebude fungovat, protože nový soubor (OCHRANA systému funkce v systému Windows 2000 zabraňuje poškození nebo odstranění určité systémové soubory. Další informace o WFP nápovědě k systému Windows 2000 "Ochrany souborů systému Windows".

Důležité: Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které sdělit, jak upravit registr. Po nesprávné úpravě registru však mohou nastat závažné problémy. Postupujte proto pečlivě podle uvedených kroků. Pro zvýšení bezpečnosti registr zálohujte jestě před jeho úpravami. Potom můžete v případě potíží registr obnovit. Další informace o zálohování a obnovení registru naleznete následujícím článku znalostní v databáze Microsoft Knowledge Base:
322756Zálohování a obnovení registru v systému Windows
Hodnotu registru a soubor potřebné aktualizace byla poprvé zahrnuta v Windows 2000 Security Rollup Package 1 (SRP1). Další informace o aktualizaci SRP1 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
311401Opravný balíček Security Rollup Package 1 (SRP1) pro systém Windows 2000, leden 2002
Zcela zakázat WebDAV včetně PUT a DELETE požadavky, proveďte následující změny v registru.
 1. Spusťte program Editor registru (Regedt32.exe).
 2. Vyhledejte následující klíč registru a klepněte na něj:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\W3SVC\Parameters
 3. V nabídce Úpravy klepněte na příkaz Přidat hodnotu a přidejte následující hodnotu registru:
  Název hodnoty: DisableWebDAV
  Typ dat: DWORD
  Hodnota dat: 1
 4. Restartujte službu IIS. Tato změna se neprojeví dokud IIS restartována služba nebo server.
Poznámka: Protože mapování skriptu Internet Database Connector (IDC) podporují sloveso OPTIONS, můžete si všimnout HTTP 200 OK oznámení v IIS 5. x webové protokoly po přidat podklíč
DisableWebDav
.

Odkazy

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
291845Poškozený požadavek WebDAV může způsobit IIS vyčerpat prostředky

Vlastnosti

ID článku: 241520 - Poslední aktualizace: 19. května 2009 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Information Services 5.0
 • Microsoft Internet Information Services 5.1
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB241520 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:241520

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com