Outlook не може налаштувати новий профіль за допомогою Exchange Autodiscover для поштової скриньки Exchange Online в Office 365

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2404385 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПРОБЛЕМИПід Вільний час спроби настроїти новий обліковий запис А комп'ютера електронна пошта для служби Office 365 за допомогою майстра запит на додавання нового облікового запису, у програмі Microsoft Outlook, профіль Outlook не автоматично настроїти. Крім того, з'являється таке протокол IMAP про помилку під Вільний час настроювання сервера параметри профілю Outlook:
Зашифроване підключення до вашої електронна пошта служби недоступний
Під Вільний час його перевірити за допомогою Microsoft Remote Connectivity Analyzer, можуть повертатися таке протокол IMAP про помилку:
Автовизначення, не вдалося обробити даного адреса. Дозволено лише для поштових скриньок і контактів.
Ця проблема виникає, з однієї з таких причин:
 • Адреса неправильно ввели, на сторінці Автоматичне настроювання облікового запису в Outlook, Майстер запит на додавання нового облікового запису.
 • Потрібні оновлення для Outlook автоматично підключатися до Exchange Online не встановлено, для використовуваної версії Outlook, на комп'ютері.
 • запис А CNAME автовизначення для домену не існує, або не настроєно неправильно.
 • В організації, які використовують служба Active Directory синхронізації, mail, mailNickname, displayNameі proxyAddresses атрибути не налаштовано належним чином синхронізований користувач в служба Active Directory на локальному.
ПриміткаУ цій статті описано в Outlook 2013, Outlook 2010, Outlook 2007 і Exchange Online. За допомогою на підключення до Exchange Online, з мобільного пристрою див.Настроювання та сценарій виконання служби Office 365 по телефону або планшета. Щоб отримати довідку з підключення Outlook до служби сторонніх виробників зверніться до постачальника для сторонніх поштових.

РІШЕННЯ

У разі сценарій виконання спеціального домену

Для вирішення цієї проблеми в разі сценарій виконання спеціального домену зі службою Office 365, слід використайте нижченаведені способи в порядку, в якому вони перелічені. Якщо перший спосіб, не вирішує проблему, перейдіть до наступного способу.

Спосіб 1: Запуск в Microsoft Office 365

По-перше, переконайтеся, що ви вводите на правильну адресу та пароль на сторінці Автоматичне настроювання облікового запису в Outlook, Майстер запит на додавання нового облікового запису.

Якщо ви використовуєте Outlook 2010 або раніша версія запуску Office 365 Desktop і переконайтеся, що всі оновлення, потрібно інсталювати. Щоб отримати додаткові відомості про Office 365-робочого стола перейдіть до Моя поточних програм Office робочого стола за допомогою служби Office 365.

Щоб отримати додаткові відомості про те, як налаштувати Outlook для Office 365, перейдіть на веб-сайти Майкрософт і виберіть посилання відповідно до версії Outlook, на комп'ютері:

Примітка Якщо цей спосіб, не вирішує проблему, перейдіть до способу 2.

Спосіб 2: Переконайтеся, що запис А CNAME автовизначення настроєно належним чином

запис А CNAME автовизначення повинні існувати і потрібно настроїти належним чином. Наполегливо рекомендується настроїти Exchange Autodiscover під Вільний час сценарій виконання Outlook для підключення до поштових скриньок Exchange Online. Настроювання служби автовизначення та інші пов'язані DNS-записи обов'язкова для підключення Outlook, в Exchange Online. Адміністратори можуть використовувати майстер виправлення неполадок в домені, у службі Office 365 або Microsoft Remote Connectivity Analyzer, щоб підтвердити, що запис А бізнес-партнера настроєно належним чином.
сценарій виконання майстра виправлення неполадок в домені в Office 365
сценарій виконання майстра виправлення неполадок в домені, у службі Office 365, виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Ввійдіть до порталу-(Office 365HTTPS://portal.Office.com) за допомогою облікового запису адміністратора.
 2. Клацнітьадмініструваннята клацнітьслужби Office 365для відкриття центру адміністрування Office 365.
 3. В області переходів ліворучдоменів, виберіть ім'я домену, який використовується для відповідного користувача і клацнітьВиправлення неполадок, щоб запустити майстер.
сценарій виконання Microsoft віддаленого підключення до аналізу
Щоб перевірити, чи правильно працює Exchange Autodiscover за допомогою Remote Connectivity Analyzer, виконайте такі дії:
 1. У браузері перейдіть на веб-сайт, засіб Microsoft Remote Connectivity Analyzer:
  HTTPS://www.testconnectivity.Microsoft.com/?testid=O365EasAutoDiscover
 2. Заповніть відповідні поля форми і натисніть кнопку Перевірити на виконання.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Знімок ввід, Перевірте облікові дані
 3. Після завершення перевірки переконайтеся, чи є успішним. Якщо перевірку завершено успішно, служби автовизначення працює належним чином. Якщо виконано перевірку, використовувати, інформація, яка надається для виправлення цієї неполадки.

  Примітка Якщо ваша організація змішаний підтвердження, записів Exchange Autodiscover все одно може пункт локальний сервер Exchange. Щоб отримати додаткові відомості перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
  Розгортання-помічника Microsoft Exchange Server

Спосіб 3: Переконайтеся, що в користувача атрибути в служба Active Directory встановлені правильно

Увага!Цю процедуру, потрібно служба Active Directory інтерфейси редактора (редагування). сценарій виконання редагування ADSI, неправильно, може призвести до серйозних проблем, які можуть викликати необхідність переустановити операційну систему. корпорація Майкрософт не гарантує, що проблеми, які виникли внаслідок неправильного сценарій виконання з редагування ADSI можна усунути. Використайте програму редагування ADSI на власний ризик.

Використовуйте редагування ADSI (або подібний інструмент редагування Active Directory), щоб перевірити, чи такі атрибути встановлені правильно для користувача.
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
АтрибутПриклад
поштаTED@contoso.com
mailNicknameТед
displayNameTED Bremer
proxyAddressesSMTP: ted@contoso.com X. 400: c =; a =; p = перша _ організація; o = Exchange; s = Bremer; g = Ted
Загальні виникає, коли не встановлено значення через одну або кілька атрибутів.

Після того, як ці атрибути, установлені правильні значення. Примусове синхронізації каталогів відбуваються, і спробуйте створити користувача облікового запису електронна пошта в Outlook.

Якщо ви не використовуєте спеціального домену

Якщо ви не використовуєте користувача домену, разом Не на роботі 365, майстра запит на додавання нового облікового запису в Outlook можна використовувати, створити профіль Outlook, за допомогою за промовчанням "onmicrosoft.com"-на адресу електронна пошта, пов'язані з поштових скриньок Exchange Online користувачів під Вільний час входу служби Office 365. Під Вільний час сценарій виконання майстра запит на додавання нового облікового запису, щоб створити новий профіль електронна пошта, вказану адресу електронна пошта за промовчанням служби Office 365 у формі користувача> @домен>. onmicrosoft.com (наприклад, kim@contoso.onmicrosoft.com) і пароль служби Office 365.

Цей спосіб, що підтримується і роботи для користувачів, які не хочете, мають власні буквені або користувача домену. Цей спосіб, також підтримує служби автовизначення. Зміни розташування на сервері поштових скриньок Outlook буде оновлено відповідно до нового розташування сервера поштових скриньок.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

корпорація Майкрософт не підтримує, вручну налаштування профілю в Outlook, для підключення до поштових скриньок на сервері Exchange Online, у службі Office 365. Однак, ми допоможемо вам для виконання інших завдань, наприклад, настроювання DNS і служби автовизначення запису (як зазначено в способу 2 у цій статті), яка дозволяє налаштувати обліковий запис А комп'ютера, через підтримуваних способів.

ПОСИЛАННЯ

Щоб отримати додаткові відомості див. такі статті в базі знань Майкрософт:
 • 977968 Користувачі не можуть використовувати "віддалений Outlook", щоб відкрити спільної поштової скриньки, які було переміщено до Exchange Server 2010
 • 2555008 Виправлення неполадок доступність співіснування з локальною Exchange Server і Exchange Online в Office 365
Як і раніше, потрібна допомога? Перейдіть до Спільноти Office 365 веб-сайт.

Властивості

Номер статті: 2404385 - Востаннє переглянуто: 25 липня 2014 р. - Редакція: 25.0
Застосовується до:
 • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365a kbgraphxlink o365e o365p o365m o365022013 gwt guided walk through kbtshoot kbgraphic kbmt KB2404385 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2404385

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com