Aplikace Internet Explorer 9 pracuje pomalu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2398082 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Informace o beta verzi
Tento článek pojednává o beta verzi produktu společnosti Microsoft. Informace v tomto článku jsou poskytovány tak, jak jsou, a mohou se změnit bez předchozího upozornění.

Společnost Microsoft neposkytuje k této beta verzi produktu žádnou oficiální podporu. Informace o možnostech získání podpory k beta verzi naleznete v dokumentaci, která je součástí souborů beta verze produktu, nebo na webu, ze kterého jste tuto verzi stáhli.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Otevřete-li v aplikaci Internet Explorer 9 Beta webovou stránku, může dojít k tomu, že aplikace pracuje pomalu. Tento problém se však neobjevuje v případě zobrazení dané webové stránky ve starší verzi aplikace Internet Explorer.

Poznámka: Při prohlížení webových stránek se složitějšími grafickými prvky se může problém projevovat výrazněji.  


Příčina

K těmto problémům může docházet, když je aplikace Internet Explorer 9 Beta spuštěna v režimu softwarového vykreslování.

Ve výchozím nastavení používá aplikace Internet Explorer 9 Beta režim vykreslování pomocí grafické karty. Některé starší grafické karty a ovladače grafických karet však nepodporují hardwarovou akceleraci pomocí grafické karty. Pokud aplikace Internet Explorer 9 Beta zjistí, že aktuální grafická karta nebo ovladač grafické karty nepodporují hardwarovou akceleraci pomocí grafické karty, použije režim softwarového vykreslování.

Chcete-li zjistit, zda aplikace Internet Explorer 9 Beta používá režim softwarového vykreslování, postupujte takto:
  1. Spusťte aplikaci Internet Explorer 9 Beta.
  2. V nabídce Tools (Nástroje) klikněte na možnost Internet Options (Možnosti Internetu).
  3. Na kartě Advanced (Upřesnit) vyhledejte sekci Accelerated graphics (Akcelerace grafiky).
  4. Zkontrolujte, zda je zaškrtnuto políčko Use software rendering instead of GPU rendering (Použít softwarové vykreslování místo vykreslování pomocí GPU).
Je-li tato možnost vybrána, je aplikace Internet Explorer 9 Beta spuštěna v režimu softwarového vykreslování. Je-li možnost zobrazena šedě, aktuální grafická karta nebo ovladač grafické karty nepodporují hardwarovou akceleraci pomocí grafické karty.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, přejděte na web výrobce grafické karty a nainstalujte nejnovější ovladač grafické karty podporující hardwarovou akceleraci.  

Další informace o postupu při kontaktování výrobce hardwaru naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/gp/vendors

Poznámka: Pokud se problém nevyřeší instalací nejnovějšího ovladače grafické karty, může být třeba provést upgrade grafické karty na grafickou kartu podporující hardwarovou akceleraci.
Poznámka: Toto je článek určený k rychlému zveřejnění, který vydala přímo služba podpory společnosti Microsoft. Uvedené informace jsou poskytovány jako odpověď na vzniklé problémy. Vzhledem k požadavku na rychlé zveřejnění je možné, že zpráva obsahuje typografické chyby, a může být kdykoli bez ohlášení revidována. Další pokyny naleznete v dokumentu Podmínky užití.

Vlastnosti

ID článku: 2398082 - Poslední aktualizace: 15. září 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Internet Explorer 9 Platform Preview
Klíčová slova: 
kbsurveynew kbprb kbexpertisebeginner KB2398082

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com