Kuidas automaatselt varundada oma erakaustafaili Outlookis

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 238782 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Kokkuvõte

Käesolevas artiklis kirjeldatakse, kuidas oma erakaustafaili (.pst) faili Microsoft Outlook 2002, Microsoft Office Outlook 2003 ja Microsoft Office Outlook 2007 automaatselt varundama.

Lisateave

Teie PST-fail sisaldab kõiki kohaliku Outlook kaustad, nagu kalender, sisendkausta, ülesanded, saadetud, saatmiseks, kustutatud ja kasutaja loodud kaustad. Automaatselt varundada neid kaustu, luua PST-faili varukoopia.

Microsoft Outlooki isiklikke kaustu Backup vahend on Outlooki lisandmooduli mis automatiseerib varundamist. Microsoft Outlook Personal Folders Backup vahend töötab Outlook 2000, Outlook 2002, Outlook 2003 ja Outlook 2007. Lisandmooduli allalaadimiseks külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=8B081F3A-B7D0-4B16-B8AF-5A6322F4FD01&displaylang=en
Personal Folders Backup lisandmoodul, saate valida mida teie PST- failid, mida soovite tagasi üles ja kui tihti sa tahad neid varundada.

Iga PST-fail sisaldab kõiki teie Outlooki kaustu. See hõlmab kausta sisse, Kalender ja kontaktid. Sul võib olla üksik .pst-fail (tavaliselt nimetatakse "Interneti-kaustad" või "Erakaustad" kaustaloendi erakaustaks), kuid võite on ka täiendav .pst-fail, mida kasutate arhiivimiseks ("Arhiiv Kaustad"). Personal Folders Backup lisandmoodul võimaldab teil varundada kõik need .pst failid.

Märkus Lisandmooduli Personal Folders Backup varundab ainult PST-faile. Kui teil on Microsoft Exchange Serveri postkasti, serveri postkasti kaustu toetavad regulaarselt serveri administraatori poole. Lisaks, see tööriist pakub ainult üksikutele kasutajatele saate konfigureerida sätteid. Seetõttu me ei soovitata ettevõtte varukoopia lahendus.

Isiklike kaustade kasutamine Varukoopia lisandmoodulit, järgige neid samme:
 1. Käivitage Outlook.
 2. Kohta ning Faili menüü, klõpsake nuppu Varukoopia.
 3. Klõpsake nuppu Valikud ja valige pst-faili, mida soovite tagasi üles.
Lisandmooduli Personal Folders Backup Outlook 2010 kasutamiseks toimige järgmiselt.
 1. Konfigureerige Outlook Personal Folders Backup lisandmoodul väljumisel automaatselt käivituma lubada. Lisateavet selle kohta, kuidas seda teha, klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:

  2030523 Kuidas võimaldada Personal Folders Backup lisandmooduli töötada Outlook 2010

  Märkus See samm tuleb teha üks kord.
 2. Käivitage Outlook.
 3. Lindil nuppu ning Lisandmoodulid vahekaart.
 4. Klõpsake nupul Backup .
 5. Klõpsake nuppu Valikud ja valige pst-faili, mida soovite tagasi üles.
Personal Folders Backup lisandmooduli saate varundada failid kettale. Siiski lisandmoodulit ei saa laiali PST-faili mitu kettad. Kui varunduse suvandite muutmiseks valige talletuskoht, millel on piisavalt vaba ruumi, et käepide kogu PST-faili.

Atribuudid

Artikli ID: 238782 - Viimati läbi vaadatud: 7. juuni 2013 - Redaktsioon: 1.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Office Outlook 2007
Märksõnad: 
kbbackup kbaddin kbhowto kbinfo kbmt KB238782 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 238782

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com