Automatické zálohování souboru osobních složek v aplikaci Outlook

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 238782 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje automatické zálohování souboru osobních složek (PST) v aplikaci Microsoft Outlook 2002, aplikace Microsoft Office Outlook 2003 a aplikace Microsoft Office Outlook 2007.

Další informace

Soubor PST obsahuje všechny místní složky aplikace Outlook, jako například kalendář, Doručená pošta, úkoly, Odeslaná pošta, Pošta k odeslání, Odstraněná pošta a uživatelem vytvořené složky. Tyto složky automaticky zálohovat, vytvořte záložní kopii souboru PST.

Nástroj Microsoft Outlook zálohování osobních složek je doplněk pro aplikaci Outlook, který automatizuje proces zálohování. Nástroj Zálohování osobních složek aplikace Microsoft Outlook pracuje s aplikací Outlook 2000, Outlook 2002, Outlook 2003 a Outlook 2007. Chcete-li stáhnout doplněk, naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=8B081F3A-B7D0-4B16-B8AF-5A6322F4FD01&displaylang=en
S doplněk Zálohování osobních složek můžete zvolit, které soubory PST, který chcete zálohovat, a jak často chcete zálohovat.

Každý soubor PST obsahuje všechny složky aplikace Outlook. Jedná se o složku Doručená pošta, kalendář a kontakty. Můžete mít jediný soubor PST (obvykle označovaný jako "Složky sítě Internet" nebo "Osobní složky" v seznamu složek), ale může mít také další soubor PST používaný k archivaci (složky archivu"). Doplněk Zálohování osobních složek můžete zálohovat kterýkoli z těchto souborů PST.

Poznámka:Doplněk Zálohování osobních složek zálohuje pouze soubory PST. Pokud používáte poštovní schránku serveru Microsoft Exchange Server, složek poštovní schránky serveru jsou pravidelně zálohovány správcem serveru.Navíc tento nástroj poskytuje pouze nastavení, které můžete konfigurovat jednotlivé uživatele. Proto jsme to není doporučeno jako záložní řešení enterprise.

Chcete-li použít doplněk Zálohování osobních složek, postupujte takto:
 1. Spusťte aplikaci Outlook.
 2. V nabídce soubor klepněte na položku zálohování.
 3. Klepněte na tlačítko Možnosti a vyberte soubory PST, které chcete zálohovat.
Chcete-li použít doplněk Zálohování osobních složek s aplikací Outlook 2010, postupujte takto:
 1. Konfigurace aplikace Outlook povolit doplněk Zálohování osobních složek automatické spuštění při ukončení. Další informace o tom, jak postupovat, získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:

  2030523 Jak povolit doplněk Zálohování osobních složek pro práci s aplikací Outlook 2010

  Poznámka:Tento krok je pouze nutné provést jednou.
 2. Spusťte aplikaci Outlook.
 3. Na pásu karet, karta Doplňky clickthe.
 4. Klepněte na tlačítko zálohování .
 5. Klepněte na tlačítko Možnosti a vyberte soubory PST, které chcete zálohovat.
Doplněk Zálohování osobních složek můžete zálohovat soubory na disk. Však doplněk nelze rozložit soubor PST na několik disků. Pokud změníte možnosti zálohování, vyberte úložiště s dostatečným volným místem pro uložení celého souboru PST.

Vlastnosti

ID článku: 238782 - Poslední aktualizace: 23. září 2013 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Office Outlook 2007
Klíčová slova: 
kbbackup kbaddin kbhowto kbinfo kbmt KB238782 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 238782

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com