Narazíte zlé audio alebo video kvality v Lync Online

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2386655 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PROBLÉM

Pri pokuse o pripojenie k službe Lync Online konferencie alebo zavolajte partnermi, kvalita zvuku a videa môže byť prerušované, plechové alebo oneskorené. To spôsobuje, že schôdze alebo hovor bude nepoužiteľný.

RIEŠENIE

Existujú nástroje, ktoré môžete určiť príčinu problému.

Lync 2010 a Lync 2013, môžete použiť ukazovatele kvality hlasu a videa zistiť, ako ste sa počuť alebo zobraziť. Nové ukazovatele, ktoré sa zobrazujú v okne konverzácie vám, keď podmienky sú súčasné, ktoré môže ovplyvniť kvalitu hovoru alebo hlasu. Tieto podmienky môžu zahŕňať nízky sieťové pripojenie, pomalého pripojenia alebo nízka kvalita zvuku z konkrétneho zariadenia. Scenáre skúsenosti nízka kvalita zvuku, kliknite na indikátor Zobraziť možné príčiny problému zvuku a prepojenie relevantných zdrojov.

Lync 2010

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Snímka obrazovky vioce a kvalita indikátor Lync 2010


Lync 2013

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Snímka obrazovky vioce a kvalita indikátor Lync 2013


Ako usmernenie, riešenie scenáre skúsenosti slabý zvuk alebo video kvality v Lync Online konferencie, postupujte nasledovne:
  1. Zistite, či počítač používa drôtové alebo bezdrôtové pripojenie na Internet. Káblové pripojenie získate väčšiu šírku pásma a stability vo väčšine prípadov a musí byť preferovaný spôsob pripojenia, ak takéto pripojenie k dispozícii. Zvážte vypnutie všetky bezdrôtové antény sa pripojení pomocou bezdrôtového pripojenia.
  2. Uistite sa, že audio a video zariadenie, ktoré používa je schválené a certifikované pre Lync 2010. Ďalšie informácie nájdete v téme nasledujúce Microsoft TechNet: Periférne zariadenia USB
  3. Vyberte správne zariadenie a skontrolujte, či hlasitosť nahrávania na príslušnej úrovni. V pravom hornom oblasť okna, kliknite na ikonu zariadenia, kliknite na tlačidlo Nástroje, kliknite na položku Možnostia kliknite na tlačidlo Zvukové zariadenie. Skontrolujte, či je vybraté zariadenie.

    NastavenieMikrofónjazdec na požadovanú úroveň hlasitosti. Úroveň zvyčajne hlas hovorí. Indikátor by mal prejsť vyššia ako v polovici.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Tento problém sa môže vyskytnúť mnoho príčin, napríklad latencia siete, video ovládača zvuku konfigurácie alebo konfigurácie zariadenia.

Stále potrebujete pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 webové stránky.

Vlastnosti

ID článku: 2386655 - Posledná kontrola: 14. augusta 2014 - Revízia: 62.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Lync Online
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365e kbgraphxlink o365p o365m o365022013 kbgraphic kbmt KB2386655 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2386655

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com