WD2000: Průběžný konec oddílu aktivaci konec stránky Další v na šířku

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 238124 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Změna orientace stránky nebo papíru v částech dokumentu se stane konec oddílu průběžný konec oddílu stránku další. Tato změna stornována není-li stornovat změny orientace stránky.

Příčina

Toto chování je záměrné. V aplikaci Word můžete změnit orientaci stránky jednoho nebo více oddílů v rámci stejného dokumentu.

Vložit konec oddílu nekonečný mezi oddíly následně formátován pro velikosti papíru (například na šířku a výšku) nebo jiné stránce orientace průběžný konec oddílu se stane konec oddílu Další stránky. K tomu dochází, protože na jedné stránce nemůže obsahovat orientace na výšku a na šířku. Každá stránka může obsahovat pouze jednu orientaci.

Pokud později změníte oddíly dokumentu zpět do původní orientace nebo velikost papíru, průběžný konec oddílu není obnovena. Konec oddílu stránku další zůstane, dokud ručně změnit jej zpět průběžný konec oddílu.

Jak potíže obejít

Chcete-li obnovit konec oddílu, musíte nastavit orientaci stránky sousední stránky být stejné, výšku nebo na šířku. Konec oddílu můžete potom změnit zpět na konec oddílu nekonečný:

  1. S kurzor umístěn v druhé části v nabídce soubor klepněte na příkaz Vzhled stránky. Na kartě Papíru změnit orientaci odpovídají orientaci předchozí části. Například výšku nebo na šířku.
  2. Klepněte na tlačítko OK.
  3. S kurzor umístěn v druhé části v nabídce soubor klepněte na příkaz Vzhled stránky. Na kartě rozložení zaškrtněte Průběžný část Začátek oddílu v dialogovém okně.
  4. Klepněte na tlačítko OK.

Další informace

Další informace o konce oddílů v nabídce Nápověda klepněte na tlačítko Nápověda pro Microsoft Word, zadejte konec oddílu v Pomocníkovi Office nebo průvodce a klepněte na tlačítko Hledat zobrazte vrácená témata.

Vlastnosti

ID článku: 238124 - Poslední aktualizace: 20. dubna 2005 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbnofix kbprb KB238124 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:238124

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com