OL2000: (CW) jak určit konkrétní adresář

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 237945 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Poznámka: postupy v tomto článku platí pouze aplikaci Outlook nainstalovanou s volbou Podniková nebo pracovní skupina. Tuto možnost můžete pomocí služby Messaging Application Programming Interface (MAPI). Chcete-li určit požadovaný typ instalace, klepněte v nabídce Nápověda na příkaz O aplikaci Microsoft Outlook. Pokud jste provedli instalaci Podniková nebo pracovní skupina, zobrazí se "Corporate nebo Workgroup".
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje, jak určit adresář ze které chcete vyřešit e-mailovou adresu.

Další informace

Existují situace, na kterém máte položku e-mailovou adresu osoby v globálním seznamu globální adresa seznam (adres) a jiné e-mailové adresy (například domácí e-mailová adresa) ve vašem seznamu kontaktů. Rozlišení prioritu adresy je určen nastavením v Microsoft Exchange Server služby.

Změnit zprostředkovatele Priorita adresy

Chcete-li zobrazit a změnit prioritu rozlišení adresu, postupujte takto:
  1. V nabídce Nástroje klepněte na příkaz služby.
  2. V dialogovém okně služby klepněte na kartu adresování. Priorita adresu seznamu se zobrazí v seznamu Při odesílání pošty kontrolovat jména podle seznamů adres v následujícím pořadí.
  3. Chcete-li trvale změnit prioritu seznamu adresu, poskytovatele adresu klepnutí na příkaz šipky uspořádat zprostředkovatelů adresy v pořadí, v jakém že je chcete mít adresy přeložit.
Aplikace Outlook bude přeložit název první adresou odpovídá na základě adresu objednávky.

Určení adresy zprostředkovatele v zprávy

Chcete-li určit adresu zprostředkovatele ve zprávě beze změny pořadí, postupujte takto:
  1. V nabídce soubor vyberte Nový, klepnutí na příkaz E-mailová zpráva. Klepnutím umístěte kurzor Komu, kopie nebo SKRYTÁ pole a zadejte e-mailovou adresu.
  2. Pokud chcete vynutit adresu přeložit z globálním seznamu adres, zadejte EQUAL SIGN (=), nebo pokud chcete vynutit adresu přeložit z kontaktů, zadejte znaménko mínus (-).

    Poznámka: Použijete-li tuto metodu, nezapomeňte zadat mezeru mezi EQUAL SIGN (=) nebo znaménko mínus (-) a aliasu, který chcete vyřešit.
  3. Zadejte jméno příjemce nebo Microsoft Exchange Server alias pro příjemce, a to bezprostředně za znak vybrané v kroku 2.
  4. Tento postup opakujte u všech ostatních příjemců a potom zprávu odešlete.
Pořadí zprostředkovatelů přístupu k adresa bude přepsána aktuálně odeslané zprávy, ale to neprovede trvalou změnu pořadí určeném pomocí kroků v části „ Změna Priority adresa poskytovatele".

Vlastnosti

ID článku: 237945 - Poslední aktualizace: 4. února 2014 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2000
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhowto kbinfo KB237945 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:237945

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com