ICS, Ağ Özellikleri'nde nasıl görüntülenir açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 236465 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

ınternet Bağlantısı Paylaşımı (ICS) yüklediğinizde, ICS, bir ICS ekler bağdaştırıcısı ve bir ICS iletişim kuralı. Bu bileşenlerin her ikisi de doğru çalışması ICS için mevcut olması gerektiğini unutmayın. Bu makalede, Denetim Masası'ndaki Ağ aracını nasıl ICS yer açıklar ve ağ bileşenlerini değiştirdiğinizde ICS nasıl etkilendiğini bazı örnekleri listeler.

Daha fazla bilgi

ICS, şuna benzemelidir Denetim Masası'ndaki Ağ aracını görüntüleyin:

(Veya Family oturum açma) Microsoft Ağları için istemci
Çevirmeli ağ bağdaştırıcısı (veya ağ bağdaştırıcısı)
Ağ bağdaştırıcısı
Internet bağlantı paylaşımı bağdaştırıcısı
Internet bağlantı paylaşımı iletişim kuralı-> Dial-Up veya ağ bağdaştırıcısı
Internet bağlantı paylaşımı iletişim kuralı ağ bağdaştırıcısının->
Internet bağlantısı Protokolü-> bağdaştırıcısı paylaşımı, ınternet bağlantı paylaşımı
Ağ bağdaştırıcısı-> TCP/IP(Home)
Ağ veya çevirmeli bağdaştırıcısı-> TCP/IP(Shared)
Internet bağlantı paylaşımı bağdaştırıcısının-> TCP/IP

Not: genel olarak, çevirmeli ağ bağdaştırıcısını TCP/IP(home) bileşene bağlı olması değil. Bu, genellikle ınternet bağdaştırıcıları ve giriş ICS Özellikleri'nde anahtarlamalı gereken gösterir.

Aşağıdaki liste, ağ bileşenlerini değiştirdiğinizde ICS nasıl etkilendiğini örnekleri içerir:
  • ınternet bağlantı paylaşımı bağdaştırıcıyı tümüyle kaldırmak için ınternet Bağlantı Paylaşımı bileşeni kaldırır.
  • Bir ıPX/SPX ve Netbeuı bağlaması için ınternet bağlantı paylaşımı bağdaştırıcı kaldırma, ICS zarar ve performans sorunları için kaldırılması gerekir. ICS, bu bağların kullanmaz.
  • ICS tarafından kullanılan herhangi bir bağdaştırıcı ya da ınternet bağlantı paylaşımı bağdaştırıcının TCP/IP bağlantısını kaldırma, ICS kaldırılmaz, ancak ICS işlevselliği zarar. ınternet bağlantı paylaşımı bağdaştırıcı ya da bağdaştırıcıyı ICS tarafından kullanılan, TCP/IP bağlantısını ekleme, ICS işlevselliği geri yükler.
  • Herhangi bir kaldırma bağdaştırıcıları veya TCP/IP bağlamaları Bu bağdaştırıcılar için ICS bileşenini kaldırmaz ancak doğal ICS işlevselliği keser.
  • ınternet bağlantı paylaşımı Protokolü ICS bileşeni tarafından kullanılan bir bağdaştırıcı kaldırma, ICS bileşeni kaldırmak ve bağdaştırıcının ICS kullanarak sağlanan ICS işlevselliği etkilemez.
  • ınternet bağlantı paylaşımı bağdaştırıcının (ınternet bağlantısı (iletişim kuralı), ınternet bağlantı paylaşımı bağdaştırıcısının Paylaşımı) dahil olmak üzere, ICS tarafından kullanılan herhangi bir bağdaştırıcı için ınternet bağlantı paylaşımı iletişim kuralı bağlama kaldırma, ICS bileşeni kaldırmak, ancak ICS işlevselliği zarar. ICS kaldırılması ve reinstalled işlevselliği geri yüklemek için.

Özellikler

Makale numarası: 236465 - Last Review: 8 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 98 İkinci Sürüm
  • Microsoft Windows Millennium Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo kbnetwork kbui KB236465 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:236465

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com