Aplikace Outlook Express a Outlook opakovaně výzva k zadání hesla při kontrole zpráv v počítači se systémem Exchange Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 236032 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Chcete-li pomocí kroků v tomto článku, je nutné použít účet serveru Microsoft Exchange Server 2003 nebo Exchange Server 2007. Většina domácích a osobních účtů nepoužívejte Microsoft Exchange. Další informace o účty Microsoft Exchange a jak lze zjistit, kterou verzi Exchange účet připojuje získáte pomocí odkazů v části "Odkazy".
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

SOUHRN

Tento článek obsahuje kroky můžete řídit nastavení Post Office Protocol 3 (POP3) nebo Internet Message Access Protocol 4 (IMAP4) účtu, takže můžete použít účet serveru Microsoft Exchange Server 2003 nebo Exchange Server 2007. Tento článek také poskytuje odkazy na další články, které vám pomohou dozvědět více o a Poradce při potížích s účty Microsoft Exchange Server.

Příznaky problému

Při použití aplikace Outlook nebo Outlook Express a zkuste vyhledat zprávy v počítači se systémem Exchange Server, může být opakovaně výzva pro uživatelské jméno a heslo.

Kroky k vyřešení problému

Při použití výchozího nastavení ověřování Exchange Server POP3 nebo IMAP4 (jednoduché ověřování) nastavte název účtu POP3 nebo IMAP4 tak, aby zahrnoval následující informace:
NTDomain\NTDomainID\ExchangeMailAlias

Například pokud je vaše doména je "Name_of_domain", název účtu je "Stránku Můj účet" a vaše Exchange Server alias "Serveralias", název účtu jako takto:
name_of_domain\myaccount\serveralias
Chcete-li najít název účtu v aplikaci Outlook Express:
  1. V Nástroje nabídky, klepněte na tlačítko Účty.
  2. Klepněte Pošta kartu a potom klepněte na tlačítko e-mailovému účtu.
  3. Klepněte na tlačítko Vlastnostia klepněte Servery na kartě.

Další informace

V počítači se serverem Exchange Server je v protokolu aplikace registrován následující informace:
ID události: 13003
Zdroj: MSExchange Pop3
Typ: Chyba
Kategorie: ověřování
Popis: Pokus o přihlášení z 0.0.0.0 Chcete-li alias se nezdařilo: volání HrLookupCredentials() se nezdařilo s chybou Přihlašovací chyba: Neznámé uživatelské jméno nebo špatné heslo.
Dialogové okno, které se zobrazí při pokusu o načtení zpráv zobrazí následující zprávu na kartě chyby v části Podrobnosti:
Došlo k potížím při přihlašování k poštovnímu serveru. Bylo odmítnuto vaše heslo. Účet: 'alias na Server', Server: 'Server', Protokol: POP3, odpověď serveru: "-ERR Přihlašovací chyba: Neznámé uživatelské jméno nebo špatné heslo.", Port 110, zabezpečení (SSL): Ne, chyba serveru: 0x800CCC90, číslo chyby: 0x800CCC92
Pokud se podíváte na server Exchange, můžete obdržet následující ID události z IMAP4:
ID události: 13005
Zdroj: MSExchange IMAP4
Typ: ověřování
Popis: Pokus o přihlášení pomocí doména\uživatel z IP adresa Exchange Server se nezdařilo: volání EcCreateothersess() se nezdařilo: Nemáte oprávnění k přihlášení.

Odkazy

Nastavení POP3 a IMAP4 ověřování v počítači se serverem Exchange Server může ovlivnit způsob, jakým tyto potíže vyřešit. Další informace o tom, jak vyřešit tento problém získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
191558 POP 3 zabezpečené ověřování hesla
198704 Při pokusu o přihlášení k Exchange Server pomocí zabezpečeného ověřování hesla, zobrazí se chyby 0x800ccc90 a 0x800ccc18
202061 XIMS: POP3 Outlook Express Chyba: 0x8000CCC18 a Exchange Server
Další informace o použití aplikace Outlook s Internet Mail a POP3 získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
179950 Jak nastavit e-mailové účty sítě Internet
179751 Konfigurace služby Internet mail informace


Další informace o Microsoft Exchange účtů naleznete na následujících webech společnosti Microsoft:
Co je účet Microsoft Exchange?
http://Office.microsoft.com/en-us/Outlook/HA012301711033.aspx?PID=CH100776841033

Určení verze Microsoft Exchange se připojí k mému účtu
http://Office.microsoft.com/en-us/Outlook/HA101170381033.aspx?PID=CH100776841033
Další informace o problémech, které mohou nastat při pokusu o uložení hesla v aplikaci Outlook a Outlook Express klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
290684 Nastavení uložení hesla v aplikaci Outlook nebo Outlook Express se nezachová

Vlastnosti

ID článku: 236032 - Poslední aktualizace: 16. listopadu 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Outlook Express 6.0
Klíčová slova: 
kbresolve kbprb kbmt KB236032 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 236032

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com