Windows 2000 Katılımsız Kurulumu için Sürücü İmzalama İlkesi Nasıl Ayarlanır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 236029 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Sürücü imzalama, Windows 2000 ile sınanmıştır gösteren bilinen iyi bir sürücü imzalanmış, belirlemek için sürücünün imzayı denetleme işlemidir. Bu durum, hatalı yazılan bir üçüncü taraf sürücü, sistem performansını düşürebileceğinden, büyük bir sistem kararlılığını sağlamak yardımcı olabilir. Sürücü imzalama, üç modu vardır:
  • Yoksay
  • Uyar
  • Engelle
Kur sırasında bu ilke, uyarmak üzere ayarlanır. Belirli koşullar altında Katılımsız Kur'da kullanmak için bu ayarı değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu makalede bunun nasıl yapılacağı anlatılmaktadır.

Daha fazla bilgi

Katılımsız Kur kullanarak mod sürücüsünün istemci için istenen için imzalama ayarlayabilirsiniz. Örneğin, bu dağıtımınızı olmayan imzalanmış bir satıcı tarafından sağlanan bir sürücü faydalanma olduğu durumlarda yararlı olabilir. Imzalanmamış bir dosya hakkında bir uyarı oluşturmak için katılımsız Kur yapılandırmak için <a0></a0>, [katılımsız] bölümüne aşağıdaki girdiyi ekleyin...
DriverSigningPolicy = policy setting
policy setting aşağıdaki ayarlardan birini olduğu:
  • Yoksay
  • Uyar
  • Engelle
UYARı: uyarı hakkında sürücü açmasını "devre dışı bırakır yoksaymak için <a0></a0>" Bu ilke ayarı, satıcı tarafından sağlanan sürücülerin imzasız.

Özellikler

Makale numarası: 236029 - Last Review: 27 Şubat 2007 Salı - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo KB236029 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:236029

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com