Jak zobrazit uložené adresářová služba serveru DNS a protokoly událostí služby replikace souborů z jiného počítače se systémem Windows 2000

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 235427 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Prohlížeč událostí v systému Windows 2000 zahrnuje tři nové protokoly událostí:
 • Protokolu událostí adresářové služby
 • Protokol událostí serveru DNS
 • Protokol událostí služby replikace souboru
Adresářové služby a protokoly událostí služby replikace souborů jsou přístupné pouze v prohlížeči událostí v řadičích domény se systémem Windows 2000. Protokol událostí serveru DNS je k dispozici pouze v serverech DNS. Prohlížeč událostí v systému Windows 2000 automaticky rozpozná všechny aktivní protokolů událostí v počítači.

Poznámka: Prohlížeč událostí systému Microsoft Windows NT 4.0 (a starší) ignoruje všechny protokoly kromě protokolu protokolu aplikací, zabezpečení a v systémovém protokolu.

Další informace

Chcete-li zobrazit tyto protokoly událostí v síti:
 1. Klepněte na složku Prohlížeč událostí (místní).
 2. Klepněte v nabídce Akce na příkaz připojit k jinému počítači.
 3. Klepněte na název počítače pro řadič domény nebo vystavit jejich protokoly událostí serveru DNS.
Pokud řadič domény nebo protokoly událostí serveru DNS není k dispozici pomocí této metody, postupujte takto:
 1. Protokoly událostí uložit klepnutím na příkaz protokolu událostí, které chcete a klepnutím na příkaz Uložit soubor protokolu jako v nabídce Akce.
 2. Klepnutím na tlačítko Otevřít protokol a klepnutím na soubor, který jste uložili načíst protokoly v jiném počítači. Tato akce vyžaduje zadání typu souboru protokolu. Můžete vybrat existující typy protokolu, ale kategorií událostí a popisy nebyly nalezeny nebo jsou nesprávné.
Tento postup je potvrzeno pouze pro práci v systému Windows 2000, není podporována v systému Windows NT 4.0 a starších verzích. Postup nefunguje v dřívějších verzích, protože starší nerozeznávají nové typy protokolu. Chcete-li tento problém vyřešit:
 1. Zavést sdílenou položku přístupné soubory protokolu událostí v počítači se systémem jako řadič domény systému Windows 2000 nebo server DNS, který má vlastní kopii souboru protokolu událostí se pokoušíte zobrazit.
 2. V počítači, který používáte k zobrazení souborů protokolů událostí klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu Tento počítač a potom klepněte na příkaz Spravovat.
 3. Prohlížeč událostí pravým tlačítkem myši a poté klepněte na příkaz Otevřít protokol.
 4. V rozevíracím seznamu Typ protokolu klepněte na typ příslušný protokol.
 5. Do pole název souboru zadejte úplnou cestu universal naming convention (dosud nepřeložený) cesty nebo logicky namapované jednotky. Tato cesta musí obsahovat název souboru, který chcete číst.

Vlastnosti

ID článku: 235427 - Poslední aktualizace: 11. února 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbenv kbhowto kbnetwork KB235427 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:235427

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com