INFORMACE: Protokoly URL nápovědy HTML

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 235226 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Nápověda HTML používá aplikaci Internet Explorer přejděte a přístup k souborům CHM. Používá určité protokoly k přístup k souborům. Následují některé obecné pravidla týkající se protokolů.

Nic po dvojité dvojtečky (::) musí používat dopředného lomítka (/) v souladu se standardy URL. Obvykle se používají zpětná lomítka (\) pouze při zadání cesty souboru, který je před dvojité dvojtečky (::). Však pomocí lomítka před dvojité dvojtečky (::) je stále povolena.

Následuje seznam správné URL nápovědy HTML:
  • Filename.chm::/Page.htm - funguje pouze uvnitř aplikace nápovědy HTML. Microsoft důrazně zabráníte jeho použití (také známé jako "super automagic" URL).
  • Mk:@MSITStore:filename.chm::/Page.htm - the standardní HTML Nápověda URL, která pracuje s Internet Explorer 3.0 a novější (také známé jako "automagic" URL).
  • Nové standardní HTML Nápověda URL, která pracuje s aplikací Internet Explorer 4.0 a novější Ms-ITS:filename.chm::/Page.htm (také znát jako URL "automagic").

Další informace

Poznámka: Pokud používáte skriptování získat adresu aktuální stránky, můžete obdržet URL začíná mk:@MSITStore:, ale také obdržet URL začíná ms-its:, v závislosti na metodě navigace použít k dosažení stránky.

Vlastnosti

ID článku: 235226 - Poslední aktualizace: 10. října 1999 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft HTML Help 1.0
  • Microsoft HTML Help 1.1
  • Microsoft HTML Help 1.2
  • Microsoft HTML Help 1.21
Klíčová slova: 
kbmt kbapi kbcompiler kbinfo KB235226 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:235226
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com