Postup při povolení funkce databáze ASP bez rozšíření FrontPage Server Extensions

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 233018 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje povolení funkce Active Server Pages (ASP) na webových serverech, které nepoužívají rozšíření FrontPage Server Extensions společnosti Microsoft.

Funkce aplikace FrontPage Uložit do databáze a stránky, které jsou generovány Průvodce výsledky databáze na libovolný server, který podporuje stránky ASP a má dostatečné databáze podpora systému databáze, kterou používáte, je možné spustit.

Ačkoli jsou rozšíření FrontPage 2000 Server Extensions společnosti Microsoft nebo rozšíření FrontPage 2002 Server Extensions společnosti Microsoft vytvořit stránky, které používají ASP funkce, rozšíření FrontPage Server Extensions nejsou nutná ke spuštění stránky, které jsou generovány funkcí stránek ASP.

Poznámka: Doporučujeme instalovat Microsoft Data Access Components (MDAC) 2.1 pro plnou podporu na všech webových serverech, které jsou založeny na systému Microsoft Windows, Microsoft Windows NT nebo Microsoft Windows 2000.

Další informace

Příprava na použití funkce prostředí ASP v aplikaci FrontPage

Před použitím funkcí stránek ASP v aplikaci FrontPage, je třeba nainstalovat součásti, které jsou uvedeny v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base. Vyberte článek pro verzi aplikace FrontPage, který používáte:
312638FP: Co potřebujete pomocí prostředí ASP (ASP) v aplikaci FrontPage 2000
318287FP2002: Co potřebujete pomocí prostředí ASP (ASP) v aplikaci FrontPage 2002

Vytvořit a publikovat svůj web databáze

 1. Používáte připojení dat založené na síti, například Microsoft SQL Server připojení nebo připojení k serveru Oracle musíte potvrdit, že umístění v síti je přístupné z cílového webu. Pokud používáte systém název zdroje dat (DSN), je nutné potvrdit, která systémový název DSN platí v systému, ve kterém běží cíl webový server.
 2. Vytvoření databáze webu. Poznámka: následující:
  • Pokud používáte webový server, webový server musí být Internetová informační služba (IIS) serveru, Microsoft NT Peer Web Server (NTPWS) nebo Microsoft Personal Web Server (MSPWS) které splňuje následující požadavky:
   • Podporuje stránky ASP
   • Má Microsoft Data Access Components (MDAC) 2.1 nebo novější
   • Je nainstalována rozšíření FrontPage Server Extensions
   Další informace naleznete v článcích znalostní báze Knowledge Base uvedených v části "Získání připraveno k použití ASP funkce v FrontPage" tohoto článku.
  • Pokud používáte webové založené na disku, nelze potvrdíte, pracovat stránky před publikováním stránky.
  • Pokud autor stránky pomocí webového serveru, ověřte, že fungovat stránky před publikováním stránky Nerozšířená serveru.
 3. Po dokončení webu můžete publikovat na webu pomocí FTP nebo na webu můžete zkopírovat pomocí Průzkumníka Windows nebo příkazového řádku.
  • Pokud publikujete pomocí FTP pomocí následujících kroků v aplikaci FrontPage 2000:
   1. V nabídce soubor klepněte na příkaz Publikovat sadu webových souborů.
   2. V části určení umístění pro publikování sady webových souborů na v dialogovém okně Publikovat sadu webových souborů, zadejte adresu FTP pro místo určení.
  • Pokud kopírujete prostřednictvím Průzkumníka Windows nebo příkazového řádku, ujistěte se, že do cílového umístění zkopírujte všechny soubory z místní kopie na webu.
 4. Najít položku v sadě webových souborů na cílovém serveru konfigurační soubor nebo soubory serveru. Přesvědčte se, že adresu URL složky, která právě zkopírovali nebo publikován pomocí FTP je nakonfigurován jako kořenový adresář aplikace. Další informace o tomto procesu získáte od dokumentaci k serveru WWW nebo dokumentaci poskytovatele ISP. Je nutné zajistit, že toto nastavení je vytvořen na adresu URL protokolu HTTP pro publikované soubory.

Poradce při potížích

Pokud publikovaný web není kořenový adresář aplikace, můžete při přechodu na stránku, která používá připojení databází obdržet chybová zpráva podobná následující:
Připojení databáze s názvem "Vzorové" není definován.

K tomuto problému může dojít, pokud:
 • připojení bylo odebráno z webu
 • soubor "global.asa" chybí nebo obsahuje chyby
 • Kořenová složka nemá oprávnění skriptování povoleno
 • web není označen jako kořen aplikací
Další informace o této chybové zprávě získáte v následujících článcích v databázi Microsoft Knowledge Base:
219170FP2000: Chyba procházení stránky s výsledky databáze po publikování webu založené na disku
265174FP2000: "Nedefinované připojení" Chyba ve webovém prohlížeči zobrazení Active Server Page
265323FP2000: Seznam připojení databáze je prázdná důvody se vlastnosti výsledků databáze zobrazení
292628FP2002: Nedefinovaný po publikování webového připojení databáze
Pokud publikovaný web splňuje všechny požadavky popsané dříve v tomto článku a neobdržíte chybovou zprávu při odeslání formuláře databáze, ale žádná data je přidáno do databáze na webu serveru, mohou být potlačeny chybu v kódu ASP. Další informace o této chybě získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
314440V aplikaci FrontPage 2003 a v aplikaci FrontPage 2002 se zobrazí potvrzení formuláře, ale žádné informace jsou zapsány do databáze

Odkazy

Další informace o příkazu databáze jsou k dispozici v aplikaci FrontPage 2000 získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
232532FP2000: Příkaz databáze v nabídce Vložit není k dispozici.
Další informace o součinnosti mezi databázové funkce aplikace FrontPage 2000 a Sun Chili! měkké ASP znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
225204FP2000: Použití funkce aplikace FrontPage databáze na serverech se systémem Sun Chili! měkké ASP

Vlastnosti

ID článku: 233018 - Poslední aktualizace: 9. února 2014 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft FrontPage 2002 Standard Edition
 • Microsoft FrontPage 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbasp kbwebserver kbwebpublishing kbhowto kbinfo KB233018 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:233018

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com