Nelze inovovat, Windows 95 nebo Windows 98 počítače se Dual spuštění Windows 2000 nebo WINDOWSNT

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 232123 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud počítač je nakonfigurován pro spouštění dvou mezi Microsoft Windows 95 nebo Microsoft Windows 98 a Microsoft Windows NT nebo Windows 2000 při upgradu ze systému Windows 95 nebo Windows 98 na systém Windows 2000 Professional, může se zobrazit některá z následujících chybových zpráv:
Instalace systému Windows 2000 nepodporuje inovaci ze systému Windows, pokud máte více operačních systémů. Instalace bude nyní ukončena.
Nebo
Další nalezené operační systémy

Tato instalace systému Windows nelze inovovat na systém Windows 2000, protože máte v počítači nainstalován více než jeden operační systém. Inovace jednoho operačního systému může způsobit problémy se soubory sdílenými jiný operační systém a není proto povolena.
Tato zpráva se zobrazí po vygenerování sestava upgradu.

Příčina

Společnost Microsoft nepodporuje inovaci instalace systému Windows 95 nebo Windows 98 v konfiguraci s možností spouštění dvou systémů. Protože některé soubory a složky (například složky Program Files) některé z těchto operačních systémů (Windows 2000 a Microsoft Windows NT 4.0) může sdílet, ostatní nainstalované operační systém mohl ovlivněny.

Během inovace systému Windows 95 nebo Windows 98 z jednotky jsou odstraněny některé soubory, které jsou specifické pro Windows 95 nebo Windows 98. Protože jiný operační systém může sdílení těchto souborů, je nijak nastavení určí to může být případ.

Řešení

Chcete-li upgradovat systém Windows 2000 Professional Windows 95 nebo Windows 98, musíte odebrat jiný operační systém. Při odebrání operačního systému spouštění dvou operačních systémů zkontrolujte následující soubory budou odebrány z pevného disku:
  • Ntldr
  • NTDetect.com
  • Boot.ini
  • % Windir % (adresář, kde je umístěn systém Windows NT 4.0 nebo Windows 2000. Je obvykle v C:\Winnt.)
Poznámka: Pokud duální spouštění systému Windows 95 nebo Windows 98 a Windows 2000 bylo možná nutné odebrat informace ve složce C:\Program Files\Uninstall.

Vlastnosti

ID článku: 232123 - Poslední aktualizace: 10. února 2014 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbenv kberrmsg kbprb kbsetup KB232123 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:232123

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com