XADM: Úložiště informací vrátí specifické pro služby chyba 3355443752

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 231299 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po obnovení z online zálohování se nezdaří spuštění služby specifické chybě 3355443752 služba úložiště informací. Protokol aplikací obsahuje následující události:
ID události: 5000
Zdroj: MSExchangeIS
Typ: Chyba
Kategorie: Obecné
Nelze inicializovat služby Microsoft Exchange Information Store. Chyba: 0xc8000228.

ID události: 1080
Zdroj: MSExchangeIS
Typ: Chyba
Kategorie: obnovení
Nelze obnovit databázi, protože došlo k chybě 0xc8000228 po operaci obnovení. Z této zálohy není generován soubor oprav.

ID události: 0
Zdroj: ESE97
Typ: Chyba
Kategorie: Protokolování a zotavení
MSExchangeIS ((416))-552
Číslo v rámci závorka poslední událost může být různé, ale je k dispozici-552.

Příčina

Tento problém je výsledkem spuštění isinteg - oprava nebo eseutil /r /is ihned po obnovení z online zálohu a před zahájením služba úložiště informací.

Spustit pouze isinteg - oprava po obnovení ze offline zálohy. Pokud spustíte isinteg - oprava proti online obnovení jsou databází nekonzistentní (jako jsou vždy po online obnovení). V tomto bodě Isinteg spustí Měkký zotavení, které je stejné jako ESEUTIL /r / je.

Online obnovení obnoví soubory opravy úložišť soukromých a veřejných informací. Tyto opravy soubory Priv.pat a Pub.pat, obsahují transakce, které přehrány není během slabého zotavení. Z tohoto důvodu Měkký zotavení výsledky v databázi, která již odpovídá soubory opravy a může také způsobit databáze je poškozen z důvodu chybějící transakce. Při informace ukládat spuštěním služby, se nezdaří obnovení s Jet_errDatabasePatchFileMismatch-552.

Řešení

Před spustit službu spustit jiný obnovení zálohy online bez spuštění isinteg - oprava.

Další informace

Všimněte si, že Isinteg - oprava spouští pouze pokud je edb.log ve složce protokolu úložiště informací. Online obnovení neobnoví edb.log. Proto situaci popsané zde dochází pouze po proveďte "bez ztráty obnovení" (který zachová všechny existující soubory protokolu ve složkách úložiště informace) a při postupujte, že obnovení okamžitě s Isinteg - oprava. Toto není pouze situace, která může generovat chybu-552 a v dalších okolností Příčina a řešení může být různé.

Vlastnosti

ID článku: 231299 - Poslední aktualizace: 14. února 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB231299 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:231299

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com