Stres nástroje na otestovanie webový server

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 231282 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Dôrazne odporúčame všetkým užívateľom upgradovať na Microsoft Internet Information Services (IIS) verzie 7.0 beží na Microsoft Windows Server 2008. IIS 7.0 výrazne zvyšuje Web infraštruktúru zabezpečenia. Ďalšie informácie o témach zabezpečenia IIS nájdete na webovej lokalite Microsoft:
http://www.Microsoft.com/technet/security/prodtech/IIS.mspx
Ďalšie informácie o súčasti IIS 7.0 nájdete na webovej lokalite Microsoft:
http://www.IIS.net/default.aspx?TabID=1
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Tento článok poskytuje zoznam nástrojov môžete použiť na simuláciu zaťaženia pre vaše webové aplikácie. Simulovaním zaťaženia pre vaše aplikácie, môžete otestovať súbežnosť otázky aj ako lepšie pochopiť, ako vaša žiadosť sa chová v strese. Testovacie zaťaženie a súbežnosť prostredníctvom osviežujúci prehliadač sa nepovažuje za test platný.

DALSIE INFORMACIE

Nasledujúce webové stres nástroje sú k dispozícii z Microsoft: S tieto nástroje môžu stres test webový server vidieť ako reaguje, keď niekoľko stoviek používateľom prístup k vašej aplikácie na špičky. Tieto nástroje môžu byť tiež otestovať server-side komponenty pre výkon, zámky a iných otázok, škálovateľnosť. Webové aplikácie, ktoré sa opiera v databázach môžete tiež skúšať parametre ako súbežnosti, transakcie, počet užívateľov, zámky, združovanie a podobne.

Vlastnosti

ID článku: 231282 - Posledná kontrola: 23. októbra 2011 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Internet Information Server 3.0
  • Microsoft Internet Information Services 6.0
  • Microsoft Internet Information Services 7.0
Kľúčové slová: 
kbgraphxlinkcritical kbinfo kbperformancetool kbmt KB231282 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:231282

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com