Ühenduseta failide vahemälu ja andmebaasi uuesti lähtestamine

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 230738 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

KOKKUVÕTE

Ühenduseta failide (CSC või kliendipoolne vahemällusalvestus) vahemälul ja andmebaasil on sisemine taaskäivitamise võimalus, kui nende sisu võib olla rikutud. Rikke kahtluse korral võib sünkroonimisviisard esitada järgmise tõrketeate:
Ei saa liita ühenduseta muudatusi kohas \\serveri_nimi\ühisvõrgukoha_nimi. Parameeter on vale.

LISATEAVE

1. meetod

Ühenduseta failide vahemälu on kaustastruktuur kaustas %SystemRoot%\CSC, mis on vaikimisi peidetud. CSC kausta ja ühtegi selles olevat faili ega alamkausta ei tohiks otse muuta, sest see võib põhjustada andmekadu ja ühenduseta failide funktsionaalsuse täieliku rikkumise.

Kui kahtlustate andmebaasi riket, tuleb failid kustutada ühenduseta failide vaaturiga. Pärast failide kustutamist ühenduseta failide vaaturiga võib viia läbi failide sünkroonimise sünkroonimishalduriga. Kui vahemälu ei toimi ikka korralikult, võib ühenduseta failid lähtestada, kasutades järgmist meetodit.
 1. Vajutage vahekaardil Offline Files (Ühenduseta failid) jaotises Folder Options (Kaustasuvandid) klahve CTRL+SHIFT ja seejärel klõpsake käsul Delete Files (Kustuta failid). Kuvatakse järgmine teade.
  Kohaliku arvuti ühenduseta failide vahemälu lähtestatakse uuesti. Kõik võrgus olevate arvutitega sünkroonimata muutused lähevad kaotsi. Kõik ühenduseta kättesaadavaks tehtud failid või kaustad pole enam ühenduseta saadaval. Arvuti tuleb taaskäivitada.

  Kas soovite vahemälu uuesti lähtestada?
 2. Arvuti taaskäivitamiseks klõpsake kaks korda nupul Yes (Jah).

2. meetod

Kasutage registriredaktorit

Kui soovite, et lähtestaksime ühenduseta failide vahemälu ja andmebaasi uuesti teie eest, minge jaotisse ?Lahendage minu eest?. Kui eelistate probleemi ise lahendada, minge jaotisse ?Las ma lahendan ise?.

Lahendage minu eestSelle probleemi automaatseks lahendamiseks klõpsake nupul või lingil Fix it. Klõpsake dialoogiboksis File Download (Faili allalaadimine) nupul Run (Käivita) ja järgige lahendusviisardi juhiseid.

Lahenda see probleem
Microsoft Fix it 50561Märkused
 • Enne automaatse paranduse käivitamist veenduge, et failid on sünkroonitud. Muidu lähevad sünkroonimata muudatused kaduma. 
 • See viisard võib olla üksnes ingliskeelne. Automaatne lahendus toimib siiski ka Windowsi muukeelsete versioonide puhul.
 • Kui te ei ole arvuti juures, kus probleem esineb, salvestage lahendus USB-mäluseadmele või CD-le ja seejärel käivitage see probleemses arvutis.

Järgmisena minge jaotisse ?Kas see lahendas probleemi??.Las ma lahendan ise

Kui te ei pääse vahekaardile Offline Files (Ühenduseta failid) juurde, kasutage seda meetodit ühenduseta failide (CSC) vahemälu uuesti lähtestamiseks süsteemis registri muutmise teel. Kasutage seda meetodit ka ühenduseta failide andmebaasi / kliendipoolse vahemälu uuesti lähtestamiseks mitmes süsteemis. Lisage järgmine registri alamvõti: 
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\NetCache

Key Name (Võtme nimi): FormatDatabase
Key Type (Võtme tüüp): DWORD
Key Value (Võtme väärtus): 1
Märkus. Registrivõtme tegelikku väärtust ignoreeritakse. See registri muudatus vajab taaskäivitamist. Arvuti taaskäivitumisel lähtestab kest CSC vahemälu uuesti ja seejärel kustutab registrivõtme, kui see registrikirje on olemas.

Hoiatus. Kõik vahemälu failid kustutatakse ja sünkroonimata andmed lähevad kaduma.

Kasutage tööriista Reg.exe

Selle registriväärtuse seadistamise protsessi saab automatiseerida, kasutades käsurearedaktorit Reg.exe. Selleks tippige Reg.exe aknasse järgmine käsk:
REG.EXE.REG ADD "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\NetCache" /v FormatDatabase /t REG_DWORD /d 1 /f
Märkus. Täpsemate juhiste saamiseks ühenduseta failide vahemälu ja andmebaasi uuesti lähtestamise kohta operatsioonisüsteemis Windows Vista või Windows 7 klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmisel artiklinumbril:
942974 Windows Vista või Windows 7 põhises klientarvutis pääsete ikka ühenduseta failide juurde, kuigi failiserver on võrgust eemaldatud

VIITED

Lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmisel artiklinumbril:
230739 Ühenduseta failide vahemälu kaustastruktuur
328284 Mõned failid ja kaustad, mis pole konfigureeritud ühenduseta juurdepääsuks, salvestatakse vahemällu

Kas see lahendas probleemi?

 • Kontrollige, kas probleem on lahenenud. Kui probleem on lahenenud, siis olete selle jaotisega lõpetanud. Kui probleem ei ole lahenenud, võite võtta ühendust tugiteenusega.
 • Hindame teie tagasisidet. Kui soovite anda tagasisidet või teatada mõnest probleemist selle lahendusega, jätke palun kommentaar ?Lahendage minu eest? ajaveebi või saatke meile meil.

Atribuudid

Artikli ID: 230738 - Viimati läbi vaadatud: 11. september 2011 - Redaktsioon: 3.0
KEHTIB JÄRGMISE LÕIGU KOHTA:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Märksõnad: 
kbhowto kbmsifixme kbfixme KB230738

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com