Je jak ovládání jaké dat uložených v globálním katalogu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 229662 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Globální katalog obsahuje částečné repliky domény Active Directory pro všechny domény v doménové struktuře organizace. Server globálního katalogu replikuje kopie všech objektů z každé domény v doménové struktuře, ale obsahuje pouze podmnožinu atributů každého objektu. Atributy jsou replikovány ve výchozím nastavení jsou ty, které jsou ty použité v nejčastějších dotazech. Globální katalog obsahuje jeden úložiště informací lze dotazovaný vyhledejte informace na úrovni doménové struktury.

Další informace

Globální katalog obsahu můžete změnit pomocí modulu snap-in Správa schématu v řadiči domény zapisovatelné schématu. Vyberte atribut, který chcete přidat do globálního katalogu a otevřete vlastnosti objektu. Existuje políčko s názvem "Replicate tento atribut do globálního katalogu", které můžete vybrat nebo vymazat přidat či odebrat objekty.

Poznámka: počet objektů uložených v globálním katalogu ovlivňuje dobu replikace řadiče domény jsou servery globálního katalogu. Opatrně v přidávání atributů do globálního katalogu, protože to lze přidat atributy pro objekt z každé domény v doménové struktuře do globálního katalogu.

Vlastnosti

ID článku: 229662 - Poslední aktualizace: 3. února 2014 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbenv kbhowto KB229662 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:229662

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com