Mobilní zařízení není připojení k serveru Exchange Online pomocí aplikace Exchange ActiveSync po migraci poštovní schránky Exchange online

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2293029 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

Microsoft Exchange mailbox uživatele je přenesen do služeb Microsoft Office 365 z místního nebo hostované prostředí serveru Exchange. Nicméně po migraci uživatele mobilního zařízení nelze připojit k Microsoft Exchange Online pomocí aplikace Microsoft Exchange ActiveSync.

K tomu dochází, pokud mobilní zařízení není aktualizován automaticky zahrnout umístění poštovní schránky Exchange Online. Mobilní zařízení má přesměrováni na nové umístění serveru poštovní schránky.

ŘEŠENÍ

Funkce Exchange ActiveSync znovu nastavte v mobilním zařízení, takže můžete získat nejnovější verzi Exchange ActiveSync. Přejděte k nastavení Exchange ActiveSync, Referenční instalace telefon a tableta potom postupujte podle kroků pro vaše zařízení.

DALŠÍ INFORMACE

Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2293029 - Poslední aktualizace: 7. července 2014 - Revize: 13.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Online
Klíčová slova: 
o365 o365a o365e o365022013 o365p o365m kbgraphic kbmt KB2293029 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2293029

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com