Zrcadlení zabraňuje předinstalaci konzoly pro zotavení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 229077 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Konzolu pro zotavení systému Windows slouží k usnadnění opravu nelze spustit počítač se. To vyžaduje instalační média systému Windows (čtyři instalační diskety nebo disku CD-ROM). Může být předinstalována Konzola pro zotavení spuštěním winnt32/cmdcons příkaz z instalačního disku CD-ROM systému Windows soubory na místním pevném disku. Tato možnost vyžaduje přibližně 7 MB místa na disku v systémovém oddílu (MB).

Pokud systémový oddíl (obsahující soubory Ntldr, Ntdetect.com a Boot.ini) je součástí zrcadlení softwaru Windows základní nebo dynamický disk, nelze předinstalovat konzolu pro zotavení. Pokusíte-li předinstalovat pomocí konzoly pro zotavení winnt32/cmdcons příkaz zobrazí následující chybová zpráva:
Nebyly nalezeny žádné platné systémové oddíly, instalační program nemůže pokračovat.

Další informace

Na winnt32/cmdcons příkaz provede stejné kontroly systému jako "čistou" instalace. Čistá instalace systému Windows na zrcadleného systémového oddílu není povoleno.

Pokud chcete konzolu pro zotavení předinstalována na zrcadleného systémového oddílu usnadňující opravu, musí zrcadlo, instalace konzoly pro zotavení a potom obnovit zrcadlení.

POZNÁMKA:: Pokud používáte starší základní zrcadlení disků, můžete není zrušte zrcadlení, pokud máte v úmyslu inovovat disk ze základního na dynamický. Zrcátka starších disků nelze vytvořit znovu v systému Windows. mohou být vytvořeny pouze zrcátek dynamický disk.

Předinstalaci konzoly pro zotavení v počítači se systémem Microsoft Windows NT 4.0 je povoleno, ale musí zrcadlo, instalace konzoly pro zotavení, zrcadla obnovit a potom inovovat na systém Windows 2000 nebo Windows XP. Tento proces se zachová zrcadlení starší základní disk.

Vlastnosti

ID článku: 229077 - Poslední aktualizace: 26. dubna 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kberrmsg kbinfo kbmt KB229077 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:229077

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com